Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse! pdf, epub, mobi

Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse! | Stuart Wilde

Atsisiųsti knygą Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse! pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Meilės kelias

 • Išleidimo metai: 2003
 • Formatas: 14×21,minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9955-9585-1-0


 • Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse!.pdf
  Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse!.epub
  Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse!.mobi


  Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse! pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse! knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse! pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse! aprašymas

  Aprašymas

  Rašytojas ir lektorius Stuart Wilde yra žmogus, kuris moka padėti sau ir pasinaudoti visomis žmogiškosiomis galimybėmis. Jo rašymo stilius humoristinis, prieštaringas, kandus ir nenuspėjamas. Jis yra parašęs 14 knygų, tarp jų labai populiarią penkių knygų seriją „Dao kvintetas” (Taos Quin-tet), kuri jau tapo padėk sau (self-help) literatūros klasika. Kūrinį sudaro šios dalys: „Patvirtinimas” („Affirmation”), „Galia” („The Force”), „Stebuklai” („Miracles”), „Pagreitinimas” („The Quickening”) ir „Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse!” („The Trick to Money is Having Some!”). Autoriaus knygos išverstos į 12 kalbų.

  Šioje knygoje “Pinigai šio bei to verti tik tada, kai jie šlama jūsų kišenėse!” kalbama apie tai, kaip atsirasti tinkamoje vietoje, tinkamu laiku ir su pilna galva gerų idėjų, kurios virsta pinigais ir galų gale padeda pasiekti visišką finansinę laisvę.

  “Pinigų darymas – tai tik žaidimas, kuris nebūtinai turi būti rimtas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog susiduriame su įvairiomis išorinėmis jėgomis. Jas įprasta vadinti rinkos ekonomika. Tačiau kuo labiau į šį žaidimą įsitraukiame, tuo labiau aiškėja, kad žaidžiame tik su savimi.”

  Stuart Wilde

  Iš anglų kalbos vertė Gitana Megvinienė

  Leave a Reply