Piotras Silkinas: Europą įveikęs kretingiškis. Ištvermingiausio planetos bėgiko išpažintis pdf, epub, mobi

Piotras Silkinas: Europą įveikęs kretingiškis. Ištvermingiausio planetos bėgiko išpažintis | Gintarė Dailydytė

Atsisiųsti knygą Piotras Silkinas: Europą įveikęs kretingiškis. Ištvermingiausio planetos bėgiko išpažintis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9786094440380 • Piotras Silkinas: Europą įveikęs kretingiškis. Ištvermingiausio planetos bėgiko išpažintis.pdf
  Piotras Silkinas: Europą įveikęs kretingiškis. Ištvermingiausio planetos bėgiko išpažintis.epub
  Piotras Silkinas: Europą įveikęs kretingiškis. Ištvermingiausio planetos bėgiko išpažintis.mobi


  Piotras Silkinas: Europą įveikęs kretingiškis. Ištvermingiausio planetos bėgiko išpažintis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Piotras Silkinas: Europą įveikęs kretingiškis. Ištvermingiausio planetos bėgiko išpažintis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Piotras Silkinas: Europą įveikęs kretingiškis. Ištvermingiausio planetos bėgiko išpažintis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Piotras Silkinas: Europą įveikęs kretingiškis. Ištvermingiausio planetos bėgiko išpažintis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Piotras Silkinas: Europą įveikęs kretingiškis. Ištvermingiausio planetos bėgiko išpažintis aprašymas

  Aprašymas

  Piotras Silkinas – kuklus, nuoširdus, užsispyręs. Jis – ištvermingas bėgikas, pagerinęs dešimt pasaulio rekordų. Jo vardas puikuojasi Gineso rekordų knygoje, nes Piotras du kartus tapo 1000 mylių bėgimo pasaulio čempionu. Jis išpildė savo svajonę ir apibėgo Europą. Kartu sudėjus visus Piotro nubėgtus kilometrus, išeitų daugiau kaip 3000 tūkst. kilometrų, o tai tolygu 8 kartus apibėgti žemės rutulį.
  Knygoje pasakojama kaip prabėgo P. Silkino vaikystė, kaip jis susidomėjo bėgimu, kaip jam pavyksta būti tokiam ištvermingam, iš kur bėgikas semiasi kantrynės ir ryžto. Pasaulio čempionas pasakoja, kaip stiprina savo organizmą ir apie ką galvoja bėgdamas.

  Leave a Reply