Pirmas žingsnis į amžinybę. Mano istorija pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą Pirmas žingsnis į amžinybę. Mano istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 18×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9786094032400


 • Pirmas žingsnis į amžinybę. Mano istorija.pdf
  Pirmas žingsnis į amžinybę. Mano istorija.epub
  Pirmas žingsnis į amžinybę. Mano istorija.mobi


  Pirmas žingsnis į amžinybę. Mano istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pirmas žingsnis į amžinybę. Mano istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pirmas žingsnis į amžinybę. Mano istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pirmas žingsnis į amžinybę. Mano istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pirmas žingsnis į amžinybę. Mano istorija aprašymas

  Aprašymas

  „Giminės ir draugai ragina mane dėkoti. Todėl ačiū. Be jūsų būčiau niekas. Matau jus nuo scenos, dabar jūs matysite mane tokį, koks esu iš tikrųjų. Čia pasakojimas apie tai, kaip smarkiai ir greitai apsivertė mano pasaulis. Ačiū už neblėstančią paramą. Čia aš, Justinas, ir pirmasis mano žingsnis į amžinybę. Man patinka ši dainos eilutė. Kartais man atrodo, kad ši mintis yra būtent tai, ko žmonės tikisi iš manęs. Mano pasaulis pasidarė labai didelis, labai greitas, jį sudaro daug liūdnų pavyzdžių iš praeities. Daug kas tikisi, kad aš jame pasimesiu.
  Užaugau mažame Kanados miestelyje. Mokiausi dainuoti priešais miegamojo veidrodį ir groti gitara, keliaujančia iš rankų į rankas. Mama įkėlė pirmuosius mano filmukus į YouTube. Net lakiausiose svajonėse nepagalvodavau, jog parduosiu milijonus albumų, dainuosiu Jungtinių Valstijų prezidentui ir išparduosiu bilietus į koncertų turą didžiosiose arenose. Todėl ne, aš nepasimečiau. Nieko panašaus.
  Bet kokiu atveju ant scenos, priešais savo gerbėjus, jaučiuosi kaip namie. Aš buvau surastas. Ir ši knyga yra apie tai: apie mano kelionę, kuri prasidėjo dainuojant ir brazdinant gitarą ant Stratfordo šaligatvio Ontarijuje ir tęsiasi koncertuose, kuriais noriu padėkoti milijonams gerbėjų visame pasaulyje, kad padėjo išsipildyti šiam sapnui.
  Mano muzika ir dainų tekstai leidžia dirstelėti į mano širdį, bet ši knyga, manau, taps langu į mano pasaulį. Čia rasite šimtus mano nuotraukų, kurių nesate matę anksčiau, ir aš papasakosiu, kuo buvau prieš prisijungdamas prie Scooterio Brauno ir Usherio, prieš pasirašydamas kontraktą, ir kuo tapau gavęs nepakartojamą galimybę pasidalyti savo muzika su pasauliu. Čia mano dovana jums, gerbėjams, kurie buvote su manimi ir rėmėte kiekviename šios nuostabios kelionės žingsnyje.

  Leave a Reply