Pirmoji pagalba mokytojui pdf, epub, mobi

Pirmoji pagalba mokytojui | Duncan Grey

Atsisiųsti knygą Pirmoji pagalba mokytojui pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2009
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9789986166764 • Pirmoji pagalba mokytojui.pdf
  Pirmoji pagalba mokytojui.epub
  Pirmoji pagalba mokytojui.mobi


  Pirmoji pagalba mokytojui pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pirmoji pagalba mokytojui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pirmoji pagalba mokytojui knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pirmoji pagalba mokytojui pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pirmoji pagalba mokytojui aprašymas

  Aprašymas

  „Patarimai naudingi kiekvienam mokytojui. Pasitaiko situacijų, kai iš jūsų, suaugusiojo specialisto tarp vaikų ar paauglių, tikimasi, kad išspręsite problemą. Jei jums nepavyks, būsite apkaltinti abejingumu. Jei spręsite problemą netinkamai, būsite apkaltinti neprofesionalumu. Ne pedagogams sunku suvokti, kiek kartų per dieną jums tenka bendrauti su įvairiais asmenimis, diduma šių kontaktų – viešai matomi, ir pagal juos sprendžiama apie jus.
  „Pirmoji pagalba mokytojams“ duoda protingų patarimų visiems mokytojams, atsidūrusiems problemos akivaizdoje. Ji padės rasti geriausią sprendimą tais atvejais, kai nėra laiko svarstyti įvairių galimybių. Ji patars, kaip neleisti problemai gilėti ir kaip grįžti į normalią padėtį. Ji suteiks jums tvirtybės tuomet, kai visi panikuoja. Ji bus jūsų atrama ir užnugaris.“

  Leave a Reply