Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams pdf, epub, mobi

Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams | Andrius Puplauskis

Atsisiųsti knygą Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos muzikos ir teatro akademija

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 20
 • ISBN ar kodas: 9790706210506


 • Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams.pdf
  Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams.epub
  Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams.mobi


  Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams aprašymas

  Aprašymas

  Pirštų technikos lavinimo pratimai – tai paprasčiausias, tinkamiausias ir greičiausias būdas perprasti savo instrumentą ir vis labiau plėsti grojimo technikos galimybes. Muzikantams dažnai iškyla nemažai sunkumų, kai orkestro ar ansamblio praktikoje jie susiduria su kitokia nei mažoro-minoro sistema. Tokiu atveju trukdo pirštų refleksinės motorikos (fiziologinės atminties) problema: jei mokiniai visą laiką buvo mokomi groti „tercijomis“ ir laikantis „tonacinės sistemos“ – greiti šiuolaikinės muzikos pasažai tampa ilgu kankinančiu uždaviniu.

  Šiame leidinyje “Pirštų technikos lavinimo pratimai fagotininkams” fagotininkams pateikiami pirštų technikos lavinimo pratimai – tai tik vienas iš daugybės būdų, padedančių ištrūkti iš šabloniško mąstymo, įveikti įprastus pirštų motorikos traukos dėsnius.
  Pratimai skirti studentams ir vyresniųjų klasių moksleiviams, kurie jau turi sukaupę kelerių metų grojimo fagotu patirtį ir yra įvaldę bent tris instrumento diapazono oktavas. Kadangi pratimuose naudojamas visas fagoto diapazonas (nors pagal galimybes kiekvienas muzikantas gali pratimus naudoti ir siauresniame diapazone), jie gali būti puiki priemonė „apšilti“ prieš einant koncertuoti.

  Leave a Reply