Plauk su skęstančiais pdf, epub, mobi

Plauk su skęstančiais | Lars Mytting

Atsisiųsti knygą Plauk su skęstančiais pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9786090128978


 • Plauk su skęstančiais.pdf
  Plauk su skęstančiais.epub
  Plauk su skęstančiais.mobi


  Plauk su skęstančiais pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Plauk su skęstančiais pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Plauk su skęstančiais knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Plauk su skęstančiais pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Plauk su skęstančiais aprašymas

  Aprašymas

  Epinė šeimos istorija „Plauk su skęstančiais“ – tai populiaraus norvegų rašytojo Lars Mytting romanas apie ramų gyvenimą Norvegijos kaimelio laukuose ir paslaptis, kurias atskleisti niekada nebūna lengva.

  Edvardas auga toli kalnuose esančioje kaimo sodyboje su savo mažakalbiu seneliu Svere. Čia jis išmoko prekiauti bulvėmis ir auginti avis. Tai gana vienišas gyvenimas mažoje bendruomenėje, kur visi vieni kitais domisi, rūpinasi ne savo reikalais ir kartais yra gana negailestingi.

  Edvardo tėvų mirtis, kai jam buvo vos treji, visuomet buvo apgaubta paslapties. Senelis jam niekada nepasakojo, kas iš tikrųjų nutiko ir kaip žuvo jo tėvai. Jis tik vos vos prisimena savo mamą.

  Vis dėlto Edvardas žino, kad jo senelio brolio Einaro likimas kažkaip susijęs su jo tėvų žūties paslaptimi. Kažką slepia ir gražiai padirbintas karstas, kurį Einaras kadais atsiuntė savo broliui. Kai senelis miršta, Edvardas svarsto, ką daryti. Čia jis turi saugų ir ramų gyvenimą, gali auginti avis, sukurti šeimą ir mėgautis ramybe. Juolab, kad pasirodo ir jo buvusi mergina, kuri leidžia suprasti, jog būtų pasirengusi tapti jo žmona… Tačiau noras išsiaiškinti tiesą apie savo praeitį pasirodo esąs labai stiprus.

  Edvardas išvyksta ieškoti senelio brolio Einaro. Paieškos nuveda Edvardą į Škotiją, Šetlando salas, ir į buvusius mūšio laukus Prancūzijoje. Į pagalbą Edvardui ateina mergina, už kurios paslaugas teks atsilyginti… Juos sieja praeities šešėliai ir įtampa tarp šeimų. Edvardas prikels ne tik savo, bet ir visos savo šeimos vaiduoklius, kad galiausiai surastų savo šaknis ir pažintų seniai prarastą šeimą.

  Ką Edvardo tėvai veikė Pirmojo pasaulinio karo laikų minų pilname miške Prancūzijoje? Kodėl pats Edvardas buvo rastas praėjus net keturioms dienoms po tėvų žūties visiškai kitoje Prancūzijos vietoje?

  „Plauk su skęstančiais“ yra istorija apie meilę miškui ir savęs paieškas. Tai nuostabiai vingrus ir jaudinantis pasakojimas apimantis visą amžių.

  „Intriguojanti istorija apie karą, šeimą, paslaptis ir, taip, miškus… Įtraukiantis, malonumą suteikiantis pasakojimas“.

  The Times

  „Labai protingai sudėliotas siužetas, lengvai sukurta tokia dramatiška varomoji jėga, kuri nulemia pabaigą“.

  Scotsman

  Lars Mytting (g. 1968 m.) – norvegų rašytojas ir žurnalistas. Jo romanas „Plauk su skęstančiais“ pelnė nacionalinį Norvegijos knygų pardavėjų apdovanojimą, pagal jį bus kuriamas filmas.

  Iš norvegų k. vertė Viktorija Gercmanienė

  Leave a Reply