Poetinis fraktalas (su CD) pdf, epub, mobi

Poetinis fraktalas (su CD) | Daiva Po

Atsisiųsti knygą Poetinis fraktalas (su CD) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Naujasis lankas

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 16×16, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9789955037200


 • Poetinis fraktalas (su CD).pdf
  Poetinis fraktalas (su CD).epub
  Poetinis fraktalas (su CD).mobi


  Poetinis fraktalas (su CD) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Poetinis fraktalas (su CD) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Poetinis fraktalas (su CD) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Poetinis fraktalas (su CD) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Poetinis fraktalas (su CD) aprašymas

  Aprašymas

  Tai trečioji Daivos Po knyga.
  Autorė žanrą įvardijo poetiniu fraktalu – kaip naujos kalbos poezijos galimybę. Knygoje kategorijomis (neapibrėžtumas, santykis, amžinasis ciklas) apjungiamas žodis į begalinių dydžių neregiškojo pasaulio raiškos visumą. Poetė plėtoja sudėtinę ribinių intuicijų ir mąstymo multigeometriją apie Gyvybę, paliesdama ir filosofinius, ir religinius, ir būties klausimus.

  Tekstas lietuvių ir anglų kalbomis. Kompozitoriasu Jaro Ramūno CD plokštelėje įrašyta muzika, sukurta remiantis Daivos Po tekstu, padeda reikštis universalumo harmonijos ir dramatiškumo esmei.
  Į anglų kalbą vertė Lili Ame.

  Leave a Reply