Pokalbiai apie esmes pdf, epub, mobi

Pokalbiai apie esmes | Arvydas Šliogeris, Virginijus Gustas

Atsisiųsti knygą Pokalbiai apie esmes pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 159
 • ISBN ar kodas: 9789986169345


 • Pokalbiai apie esmes.pdf
  Pokalbiai apie esmes.epub
  Pokalbiai apie esmes.mobi


  Pokalbiai apie esmes pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pokalbiai apie esmes pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pokalbiai apie esmes knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pokalbiai apie esmes pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pokalbiai apie esmes aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Pokalbiai apie esmes” – tai dviejų mąstytojų pokalbis. Mokytojas Arvydas Šliogeris, Lietuvos filosofijos klasikas, ir jo mokinys, profesoriaus kūrybos tyrinėtojas Virginijus Gustas diskutuoja apie gyvenimą ir filosofiją, kelia klausimus, į kuriuos atsakymų ieško visi šiuolaikiniai mąstytojai. Kartu aptariamos ir svarbiausi?s A. Šliogerio filosofijos tem?s, todėl knyga suteikia galimybę susipažinti su jo kūryba. Dialogo forma susieja knygą su filosofine tradicija, Platono dialogais; gyvas pokalbis įtraukia į diskusiją ir skaitytoją. „Arvydas Šliogeris labai sąžiningas ir kategoriškas. Iš savo filosofinės pozicijos jis kalba tiesiai ir atvirai, atskleisdamas visą savo aštriabriauniškumą“, – sako Virginijus Gustas.

  ARVYDAS ŠLIOGERIS (g. 1944) – originaliausias Lietuvos filosofas, šiuolaikinės lietuviškosios filosofijos tradicijos kūrėjas, ilgametis Vilniaus universiteto profesorius, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys. Septyniolikos filosofijos knygų autorius, pasaulio filosofijos klasikos vertėjas, pelnęs dvi Lietuvos nacionalines premijas – mokslo bei kultūros ir meno.

  VIRGINIJUS GUSTAS (g. 1977) – filosofiją studijavo Vilniaus pedagoginiame universitete. Šiuo metu dirba Vilniaus universiteto Filosofijos katedroje, profesoriaus A. Šliogerio doktorantas. Nuolatinis kultūros savaitraščių „Literatūra ir menas“, „Šiaurės Atėnai“, žurnalo „Metai“ autorius, vienas iš filosofijai skirto interneto puslapio www.aplinkkeliai.lt kūrėjų ir redaktorių.

  Leave a Reply