Pokalbiai apie seksą pdf, epub, mobi

Pokalbiai apie seksą | Viktoras Šapurovas, Daiva Ausėnaitė

Atsisiųsti knygą Pokalbiai apie seksą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Margi raštai

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 248
 • ISBN ar kodas: 9789986094623


 • Pokalbiai apie seksą.pdf
  Pokalbiai apie seksą.epub
  Pokalbiai apie seksą.mobi


  Pokalbiai apie seksą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pokalbiai apie seksą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pokalbiai apie seksą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pokalbiai apie seksą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pokalbiai apie seksą aprašymas

  Aprašymas

  Seksas kaip baltas siūlas eina per visus žmonių santykius, jis nėra nuo jų atskirtas, todėl bet kokiai psichologinei problemai iškilus visada atsiranda stipriau ar silpniau išreikštas seksualinis komponentas. Būtent šiuos seksualinius komponentus ir aptaria knygos autoriai gydytojas, seksologas Viktoras Šapurovas ir sveikatos žurnalistė Daiva Ausėnaitė: seksualinis švietimas, seksualinio identiteto paieškos, pirmieji lytiniai santykiai, neištikimybė, skyrybos, seksas už pinigus, konfliktai dėl pinigų, sprendimas susilaukti vaikų, senjorų seksas ir nuo Kristaus laikų su savimi žmonijos tampomas kaltės jausmas.

  Knyga Pokalbiai apie seksą” – tai Viktoro Šapurovo ir Daivos Ausėnaitės pokalbiai apie seksą. 17-a pokalbių prie kavos puodelio virto 17-a knygos skyrių. Kartais interviu, kartais ramaus pokalbio, kartais diskusijos ir net ginčo forma išdėstyti knygos skyriai patrauks įvairaus amžiaus skaitytoją.

  Knyga kviečia pasikalbėti apie svarbiausią žmonių gyvenimo aspektą – seksą.

  “Tėvų seksas vaikui miegant, masturbacija paauglio gyvenime, seksas už pinigus — tokias ir panašias temas gvildenome gurkšnodami kavą ir kramsnodami šokoladinius saldainius.

  Ši knyga neretai jus privers ištarti „a, tai štai kodėl” arba „dabar viskas aišku!”. Jūsų rankose – ne erotinis romanas ar teorinis fiziologinių poreikių aptarimas. Jūsų rankose – pirma ir išsami lietuviška knyga apie seksą. Suteikiame šimtaprocentinę garantiją – perskaičius ją, jūsų pokalbiai apie seksą taps turiningesni, išmintingesni, o įgytos žinios leis tapti geresne meiluže ar meilužiu, žmona ar vyru, mama ar tėvu, tiesiog geresniu žmogum.

  Pasiruoškite sudrebinti savo ramų pasaulį!”

  Daiva Ausėnaitė, žurnalistė

  “Tai knyga apie mūsų gyvenimą – nepatobulintą, nepagražintą, su nuoskaudomis ir stereotipiniais požiūriais. Su ligomis, praradimais, senatve ir mirtimi. Nepaisant visų šių dalykų, mūsų gyvenime atsiranda vietos seksui, didžiausiam artumui tarp dviejų žmonių, dviejų kūnų atvirai kalbai, kaskart naujai pažinčiai, kartais konfliktui ar nusivylimui, kartais – aistros karščiui, aukščiausiam meilės taškui.

  Žmonių pasaulis sunkiai įsivaizduojamas be seksualinių potyrių, tad pasikalbėkime apie tai. Juolab, kad aptarti tikrai yra ką.”

  Viktoras Sapurovas, gydytojas psichoterapeutas, seksologas

  TURINYS

  TURINYS

  Pratarmė / 7

  1 skyrius. Psichoterapinė A. Adlerio mokykla / 11

  2 skyrius. Meilė / 29

  3 skyrius. Meilė ir seksas / 43

  4 skyrius. Laimė šeimoje ir poroje / 53

  5 skyrius. Bendravimo menas / 69

  6 skyrius. Lytinio gyvenimo pradžia / 87

  7 skyrius. Sekso svarba šeimos stabilumui / 93

  8 skyrius. Sekso įvairovė / 103

  9 skyrius. Homoseksualumas / 109

  10 skyrius. Kontracepcija ir seksas / 119

  11 skyrius. Pasiruošimas vaikams / 131

  12 skyrius. Seksas nėštumo metu ir po gimdymo / 151

  13 skyrius. Santykiai su mažais ir suaugusiais vaikais…. 163

  14 skyrius. Lytiškumo ugdymas / 183

  15 skyrius. Senjorų lytinis gyvenimas / 197

  16 skyrius. Seksas ir pinigai / 209

  17 skyrius. Seksas ir kaltė (nuodėmė) / 231

  Leave a Reply