Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija pdf, epub, mobi

Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija | Sud. Egidijus Aleksandravičius

Atsisiųsti knygą Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 296
 • ISBN ar kodas: 9789955343424 • Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija.pdf
  Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija.epub
  Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija.mobi


  Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Pokalbiai lietuvių pasaulio pakraštyje: Brazilija” – tai Vytauto Didžiojo universiteto ir Lietuvių išeivijos instituto parengta knyga.

  “Ilgai rengta ir planuota ekspedicija į vieną iš Pietų Amerikos valstybių – Braziliją – knygos sudarytojų lūpomis pasakoja apie lietuvių palikuonių paieškas, susitikimus su giliai šaknis įleidusiais mūsų tautiečiais, juos pažinojusiais žmonėmis. Įrašyti pokalbiai perteikia ne tik išsaugotą ir puoselėjamą lietuvių kalbą, bet ir daug istorinių faktų, įvykių. Tarp Brazilijos lietuvių niekuomet netrūko nei gerai žinomų mokslininkų, aktyvių visuomenės veikėjų, nei pasišventusių misionierių – kunigų, seserų vienuolių, gydytojų.
  Knyga – tarsi gyvas nuoširdus pokalbis, atskleidžiantis savastį ir gebėjimą aukotis dėl sutikto artimojo, nors ir kitos odos spalvos, kito
  tikėjimo…”
  Sudarytojas Egidijus Aleksandravičius

  Leave a Reply