Pokalbiai su mokytoju pdf, epub, mobi

Pokalbiai su mokytoju | Konkordija Antarova

Atsisiųsti knygą Pokalbiai su mokytoju pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 12×17, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9786090401323 • Pokalbiai su mokytoju.pdf
  Pokalbiai su mokytoju.epub
  Pokalbiai su mokytoju.mobi


  Pokalbiai su mokytoju pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pokalbiai su mokytoju pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pokalbiai su mokytoju knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pokalbiai su mokytoju pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pokalbiai su mokytoju aprašymas

  Aprašymas

  Tai dar viena ypač stiprios rusų teosofų bendruomenės knyga “Pokalbiai su mokytoju” , praversianti paslaptingas dvasinių lobynų duris. Ilgą laiką tokio pobūdžio knygos buvo draudžiamos, todėl galimybė laikyti rankose „Pokalbius su Mokytoju“, kaip ir kitas šios serijos knygas „Pašnekesiai su draugu“, „Dvasios Mokytojo sodas“ ar „Du gyvenimai“, yra didelė dovana dvasinę brandą pasiekusiems žmonėms, taip pat ir tiems, kurie jos tebesiekia.

  Sakoma, kad nėra atsitiktinių susitikimų – jei ši knyga atsirado jūsų rankose, vadinasi, esate ieškojimų Kelyje. Įsiklausę į „Pokalbius su Mokytoju“ savuoju keliu žengsite labiau pasitikėdami savimi, nepaisydami išorinių kliūčių. Knygoje užrašyti pamokymai padeda žmonėms sąmoningai kurti savo gyvenimą, suprasti savo paskirtį Žemėje, pasiekti vidinę harmoniją.

  Iš rusų kalbos vertė Viktorija Šenbergs

  Leave a Reply