Politika ir pramogos komunikacijos kontekste pdf, epub, mobi

Politika ir pramogos komunikacijos kontekste | Valdas Pruskus

Atsisiųsti knygą Politika ir pramogos komunikacijos kontekste pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 177
 • ISBN ar kodas: 9786094576379


 • Politika ir pramogos komunikacijos kontekste.pdf
  Politika ir pramogos komunikacijos kontekste.epub
  Politika ir pramogos komunikacijos kontekste.mobi


  Politika ir pramogos komunikacijos kontekste pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Politika ir pramogos komunikacijos kontekste pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Politika ir pramogos komunikacijos kontekste knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Politika ir pramogos komunikacijos kontekste pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Politika ir pramogos komunikacijos kontekste aprašymas

  Aprašymas

  Monografijoje “Politika ir pramogos komunikacijos kontekste” atskleidžiami pramogų ir politikos sąveikos fenomenas, jo esmė ir funkcionavimo modelis padės geriau suprasti šio reiškinio galią ir įtaką formuojant visuomenės sąmonėje pageidaujamus vaizdinius, turinčius įtakos rinkėjų elgesiui ir vertybinėms bei politinėms nuostatoms.
  Pateikiamos pramogų, kaip komunikacijos formos, samprata, rūšys ir socialinės funkcijos, taip pat politinės rinkodaros priemonių galimybės kuriant ir vizualizuojant politiko įvaizdį leis geriau suprasti ir įvertinti politikų dalyvavimo pramogų renginiuose priežastis, motyvus, būdus ir pasekmes.

  Remiantis atlikto trijų kartų atstovų (jaunimo, vidurinės kartos, senjorų) ir politologų bei žurnalistų, rašančių politikos temomis, tyrimo duomenimis, atskleidžiamas požiūris į politikų žinomumą ir dalyvavimą pramoginiuose renginiuose.

  Leave a Reply