Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai pdf, epub, mobi

Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai | Antanas Valionis

Atsisiųsti knygą Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9786094662980


 • Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai.pdf
  Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai.epub
  Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai.mobi


  Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai aprašymas

  Aprašymas

  Lietuvos diplomatas, politikas, buvęs užsienio reikalų ministras Antanas Valionis šioje knygoje “Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai” pasakoja apie mūsų šalies diplomatų veiklą nuo nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais iki šių dienų.

  Knygos autorius, būdamas tiesioginis diplomatinių kovų dalyvis, bendravo su valstybių vadovais, užsienio reikalų ministrais, aukščiausiais Europos Sąjungos ir NATO pareigūnais, gerai žinojo, kas vyksta ir politikos scenoje, ir jos užkulisiuose.

  Baigdamas beveik ketvirtį amžiaus trukusią diplomatinę karjerą, A.Valionis, nevengdamas humoro bei ironijos atvirai pasakoja, ką regėjo savo akimis, atskleidžia, kaip Lietuva, pusę amžiaus buvusi ištrinta iš pasaulio žemėlapio, sugebėjo taip greitai išsikovoti tarptautinį pripažinimą ir per dešimtmetį nueiti nepaprastai sudėtingą diplomatinį kelią, atvėrusį jai duris į Europos Sąjungą ir NATO.

  Knygoje “Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai” prabilta ir apie vidaus politikos intrigas, kliudžiusias Lietuvos diplomatų darbui, šalies interesams žalą dariusias kai kurių politikų ir pareigūnų asmenines ambicijas.

  „Politikos sūpuoklės“ – tai gyvas liudijimas apie pasiaukojamą Lietuvos diplomatų darbą sprendžiant sudėtingus tarptautinės politikos galvosūkius, kartais susiduriant ir su melu, klasta, apgavystėmis.

  Leave a Reply