Politinė teologija. Politinė teologija II pdf, epub, mobi

Politinė teologija. Politinė teologija II | Carl Schmitt

Atsisiųsti knygą Politinė teologija. Politinė teologija II pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 184
 • ISBN ar kodas: 9789955344506


 • Politinė teologija. Politinė teologija II.pdf
  Politinė teologija. Politinė teologija II.epub
  Politinė teologija. Politinė teologija II.mobi


  Politinė teologija. Politinė teologija II pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Politinė teologija. Politinė teologija II pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Politinė teologija. Politinė teologija II knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Politinė teologija. Politinė teologija II pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Politinė teologija. Politinė teologija II aprašymas

  Aprašymas

  Carlas Schmittas daugeliu atžvilgių yra nepaprasta, kontroversiška, išskirtinė XX amžiaus asmenybė. Pasirodžius veikalams „Politinė romantika“, „Diktatūra“, apie C. Schmittą – teisės ir politikos teoretiką – sužinojo visa Europa.
  Šiandien žymaus filosofo darbai suvokiami ir vertinami skirtingai, bet pripažįstami kaip vieni originaliausių XX amžiausveikalų. Be jo darbų sunku įsivaizduoti filosofijos, teisės ir politikos mokslų studijas. Jo knygas skaito daugybės mokslų atstovai: istorikai, filologai, literatūros tyrinėtojai, sociologai, teologai, antropologai ir kitų sričių specialistai.
  Vokiečių teisės ir politikos teoretikas knygoje “Politinė teologija. Politinė teologija II” kalba apie suvereniteto sąvoką, teoriją ir apibrėžtį, aptaria suverenumo problemas, teisines sąvokas ir teologinius vaizdinius valstybės teorijoje.

  Iš vokiečių kalbos vertė Antanas Gailius

  Leave a Reply