Polonezas pdf, epub, mobi

Polonezas | Vladzimiras Niakliajevas

Atsisiųsti knygą Polonezas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9789986397885 • Polonezas.pdf
  Polonezas.epub
  Polonezas.mobi


  Polonezas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Polonezas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Polonezas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Polonezas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Polonezas aprašymas

  Aprašymas

  “Polonezas” – žinomo baltarusių poeto knyga, kurioje spausdinami rinktiniai eilėraščiai ir poema „Polonezas“, prisodrinta Baltarusiją, Lietuvą ir Lenkiją siejančių istorinių realijų. Talentingas nacionalinių aspiracijų kupinas poetas stebina pilietinio aktyvumo užmoju, – yra kandidatavęs į Baltarusijos prezidento postą ir dėl to nukentėjęs.

  „Vladzimiras Niakliajevas – pats žinomiausias baltarusių poetas pasaulyje. Taip, ne tik dėl kūrybos. Sumušto kandidato į Baltarusijos prezidentus kruvinas veidas įsirėžė visų pasaulio naujienų agentūrų pirmuose puslapiuose. Atrodė beprotybė eiti į tokius rinkimus, bet tai – Niakliajevas…“
  Jonas Liniauskas

  „Pasiuntinys. Burtininkas. Protėvių dvasių pašnekovas. Krėvos dvasios ištikimas riteris. Poetas iš didžiosios raidės.“
  Ryhoras Baradulinas

  Iš baltarusių kalbos vertė Jonas Liniauskas

  Leave a Reply