Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai (Munken Premium) pdf, epub, mobi

Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai (Munken Premium) | Charles Dickens

Atsisiųsti knygą Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai (Munken Premium) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 752
 • ISBN ar kodas: 9789955137580


 • Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai (Munken Premium).pdf
  Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai (Munken Premium).epub
  Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai (Munken Premium).mobi


  Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai (Munken Premium) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai (Munken Premium) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai (Munken Premium) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai (Munken Premium) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai (Munken Premium) aprašymas

  Aprašymas

  Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

  Charles’o Dickenso vardas puikiai pažįstamas klasikinės anglų ir pasaulinės literatūros gerbėjams. Vienas žymiausių pasaulio rašytojų į literatūros istoriją įrašė tokių herojų kaip Deividas Koperfieldas ir Oliveris Tvistas vardus. „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“ – pirmasis Dickesno romanas, pelnęs šlovę tuomet dar tik 24 metų sulaukusiam rašytojui.

  Ekstravagantiškojo nuotykių ieškotojo pono Samuelio Pikviko vardas XIX a. Anglijoje buvo žinomas geriau nei ministro pirmininko, o jo istorija lyginama su legendinio ispanų rašytojo Miguelio de Cervanteso „Don Kichotu“.

  Susipažinkite – ponas Samuelis Pikvikas, pasiturintis ir malonus senas džentelmenas, Pikviko klubo įkūrėjas bei amžinas jo prezidentas. Norėdamas geriau ištirti įdomiausius žmonių gyvenimo dalykus, jis pasiūlo klubo nariams iš Londono keliauti į atokiausius šalies kampelius ir grįžus dalintis įspūdžiais. Be pono Pikviko ir jo „Sanča Pansos“ Samo Velerio, klubui priklauso poetas Snodgrasas, įsimylėjelis Tupmanas ir sportiškasis Vinklas.

  Išskirtinė knygos „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“ savybė – įsimintini ir išskirtiniai veikėjų bruožai bei charakteriai. Kiekvienas iš jų piešiamas komiškai, kartais hiperbolizuojant jų asmeninius bruožus. Humoras Dickensui padeda fiksuoti XIX a. vidurio Anglijos gyvenimo subtilybes, kurių pernelyg rimtas žvilgsnis nemato. Ironija dažnai pasako daugiau nei faktai – to meto skaitytojai galėjo atpažinti save, pažvelgti į savo elgesį iš šalies, be to humoras nekėlė nepasitenkinimo. Dėl to knyga išsyk tapo populiari visoje Anglijoje.

  „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“ ir šiandien skaitoma, o joje pasakojamos istorijos linksmina. XX a. pradžioje pasirodė keletas trumpų begarsio kino ekranizacijų, o 1936 m. knygos pagrindu pastatyta opera „Pikvikas“ tapo pirmąja, transliuota per televizija. 1985 m. sukurtas animacinis filmukas.

  Charles’as Dickensas – anglų literatūros klasikas, pradėjęs savo kelią dirbdamas batų tepalo fabrike. Vėliau jis dirbo teisininko kontoroje, o 1830 m. tapo parlamento Bendruomenių rūmų korespondentu ir stenografuotoju, dirbo spaudoje. Ši įvairiapusė gyvenimiška patirtis ir sutikti žmonės padėjo pagrindą, ant kurio Dickensas surentė savo literatūrinį rūmą. Nepakartojamų, skirtingų, šmaikščių personažų galerija įtraukia skaitytoją ir nejučia nusikelia į XIX a. Angliją.

  „Dickensas mato gyvybingiausią žmonių pusę. Todėl galiausiai sėkmingiausias jo veikalas yra „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“.“

  George Orwell

  „Didžiausia mano gyvenimo tragedija ta, kad jau esu perskaitęs „Pomirtinius Pikviko klubo užrašus“ – neįmanoma dabar jų skaityti lyg pirmą kartą.“

  Fernando Pessoa

  Iš anglų kalbos vertė Juozas Butėnas

  Leave a Reply