Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje. Nuotraukų albumas pdf, epub, mobi

Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje. Nuotraukų albumas |

Atsisiųsti knygą Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje. Nuotraukų albumas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 25×27, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9789955293989 • Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje. Nuotraukų albumas.pdf
  Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje. Nuotraukų albumas.epub
  Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje. Nuotraukų albumas.mobi


  Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje. Nuotraukų albumas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje. Nuotraukų albumas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje. Nuotraukų albumas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje. Nuotraukų albumas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje. Nuotraukų albumas aprašymas

  Aprašymas

  Specialus leidinys, skirtas popiežiaus Pranciškaus vizitui Lietuvoje įamžinti, „Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje: kalbos, 2018 m. rugsėjo 22-23 d.“. Ši knyga ne tik primins svarbiausias popiežiaus išsakytas mintis, bet ir taps padrąsinimu tiems, kurie ieško atsakymų į sunkiausius gyvenimo klausimus.

  Praėjus ketvirčiui amžiaus po to, kai pirmą kartą nepriklausomą Lietuvą aplankė popiežius Jonas Paulius II, Lietuvoje vėl viešėjo aukščiausias Romos katalikų bažnyčios vadovas. Popiežius Pranciškus praleido mūsų šalyje dvi dienas, per kurias aplankė svarbiausias tikintiesiems vietas, susitiko su tūkstančiais žmonių ir juos palaimino.

  Specialiame leidinyje „Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje: kalbos, 2018 m. rugsėjo 22-23 d.“ sudėtos popiežiaus Pranciškaus besilankant Lietuvoje pasakytos kalbos. Tai ir jo kalba prie prezidentūros S. Daukanto aikštėje, malda ir kalba Aušros Vartų koplyčioje, kalba jaunimui sostinės Katedros aikštėje, šv. Mišių homilija Kauno Santakos parke, kalba kunigams, pašvęstiesiems ir seminaristams Kauno Arkikatedroje, malda prie paminklo okupacijų aukoms atminti Lukiškių aikštėje.

  Popiežiaus Pranciškaus vizitą Lietuvoje lydėjo itin pakili nuotaika. Susitikime su jaunimu dalyvavo apie 60 tūkstančių žmonių, Kaune susirinko apie 100 tūkstančių. Popiežius išsakė daug prasmingų minčių ne tik apie tikėjimą, bet ir apie sunkumus, su kuriais susiduria šiuolaikinėje visuomenėje gyvenantis žmogus. Jo žodžiai – kaip niekad aktualūs ir reikalingi – dabar sudėti į knygą „Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje: kalbos, 2018 m. rugsėjo 22-23 d.“

  „Kartais tikėjimas veda mus į diskusiją su savimi, kviečia išeiti iš savo susikurtų schemų, o tai gali mums sukelti kančią, atimti drąsą. Tačiau būkite drąsūs! Sekti Jėzumi – uždegantis nuotykis, kuris suteikia mūsų gyvenimui prasmę, leidžia mums pasijausti bendruomenės dalimi, o ta bendruomenė mus drąsina, lydi, įpareigoja tarnauti kitiems. Mielas jaunime, tikrai verta sekti Kristumi, nebijokime dalyvauti revoliucijoje, į kurią Jis kviečia, – švelnumo revoliucijoje.“ (Ištrauka iš popiežiaus Pranciškaus kalbos susitikime su jaunimu)

  Popiežius Pranciškus – dabartinis Romos katalikų bažnyčios popiežius, išrinktas 2013 metais. Pirmasis popiežius ne iš Europos po 1200 metų pertraukos, pirmasis popiežius jėzuitas. Iki tol buvo Buenos Airių arkivyskupas, 2001 m. popiežius Jonas Paulius II jį paskyrė kardinolu.

  Tikrasis vardas Chorchė Marijus Bergoljas, gimė Buenos Airėse italų emigrantų šeimoje, buvo jauniausias iš penkių vaikų. Studijavo Buenos Airių universitete, gavo chemijos magistro diplomą. Vėliau mokėsi Buenos Airių dvasinėje seminarijoje ir Šv. Juozapo kolegijoje, kurioje gavo licenciato laipsnį. 1958 m. įstojo į jėzuitų ordiną.

  2013 metais išrinktas popiežiumi, kardinolas Ch. Bergoljas pasirinko Pranciškaus vardą. Tai pirmas kartas per visą istoriją, kai popiežius pasirinko šį vardą.

  Leave a Reply