Populiariausios lietuvių sakmės pdf, epub, mobi

Populiariausios lietuvių sakmės | Sud. Matas Lapė

Atsisiųsti knygą Populiariausios lietuvių sakmės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaiga

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786094401138


 • Populiariausios lietuvių sakmės.pdf
  Populiariausios lietuvių sakmės.epub
  Populiariausios lietuvių sakmės.mobi


  Populiariausios lietuvių sakmės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Populiariausios lietuvių sakmės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Populiariausios lietuvių sakmės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Populiariausios lietuvių sakmės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Populiariausios lietuvių sakmės aprašymas

  Aprašymas

  Nepaprastas ir paslaptingas sakmių pasaulis. Čia gyvena laumės, kaukai, aitvarai, velniai ir daugybė kitų fantastinių būtybių. Tačiau jos nėra nutolusios, o veikia kažkur čia pat šalia mūsų: tūno pasislėpusios už krūmo, slepiasi tuščioje pirtyje, tamsioje klėtyje arba tyko už sienos kamaroje. Tereikia, kad nusileistų saulė, ateitų sutemos, ir štai tada jos pasirodo. Bent taip tikėjo mūsų protėviai. Todėl ir privengdavo ne tik tuščiu keliu naktį eiti, bet net koją į lauką iškelti. Ką gali žinoti, ką ten sutiksi pravėręs duris ir kas iš tamsos įsibraus į vidų.

  Tačiau ne visos sakmės šioje knygoje “Populiariausios lietuvių sakmės” yra kraupios ir paslaptingos. Yra ir tokių linksmų, kad negali jų skaityti nesikvatodamas. O kai užverti paskutinį puslapį, pasidaro taip liūdna, kad vėl norisi knygą atsiverti iš pradžių ir skaityti dar ir dar kartą.
  Tokios jau tos sakmės. Baugios, linksmos ir paslaptingos.

  Leave a Reply