Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius pdf, epub, mobi

Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius |

Atsisiųsti knygą Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaiga

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 22×27, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9786094401084


 • Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius.pdf
  Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius.epub
  Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius.mobi


  Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius aprašymas

  Aprašymas

  Šioje knygoje “Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius “ pateikiamos gražiausios or populiariausios pasakėčios apie žvėrelius, patraukliai, išraiškingai ir su meile iliustruotos žinomos vaikų knygų iliustratorės Anne Suess.

  Daugiau nei 2000 metų pasakėčios tarsi veidrodis leidžia žmogui pažvelgti į save ir pamatyti slapčiausias savo karteles. Pasakodamas apie žvėrelius, jos linksmai ir taikliai atskleidžia paprastus ir išmintingus dalykus bei moko teisingai elgtis tiek mažą, tiek didelį. Ne viena pasakėčių frazė yra tapusi patarle ar sparnuotu posakiu, plačiai paplitusiu ir vartojamu iki mūsų dienų.

  “Populiariausios pasakėčios vaikams apie žvėrelius” – nuostabi pasakėčių lobių skrynelė, skirta vaikučiams ir suaugusiems, kurią paėmęs į rankas kiekvienas patirs didžiausią malonumą!

  Vertė Jūratė Baltušienė

  Leave a Reply