Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas iš pirmųjų lūpų pdf, epub, mobi

Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas iš pirmųjų lūpų | Dimitr Gaigurov

Atsisiųsti knygą Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas iš pirmųjų lūpų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aukso pieva

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14,3×23,5, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 76
 • ISBN ar kodas: 9786099512549


 • Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas iš pirmųjų lūpų.pdf
  Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas iš pirmųjų lūpų.epub
  Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas iš pirmųjų lūpų.mobi


  Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas iš pirmųjų lūpų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas iš pirmųjų lūpų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas iš pirmųjų lūpų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas iš pirmųjų lūpų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas iš pirmųjų lūpų aprašymas

  Aprašymas

  VANGA – žymi bulgarų pranašė ir aiškiaregė, viena ryškiausių XX amžiaus fenomenų, būdama akla ji turėjo ypatingą galią neklystamai atskleisti ateities reiškinius. Šios išskirtinės moters dvasinis pasaulis neišmatuojamas žmogiškuoju masteliu, jo neįmanoma pagrįsti visiems priimtinais kriterijais. Likimo ironija: išleista daugybė knygų su Vangos pranašystėmis, tačiau daugelyje jų pranašei priskiriami žodžiai, kurių ji niekada nesakė.
  „Poseidonija“ – pirmoji jos sūnėno Dimitro Gaigurovo knyga. Autorius su didele meile ir atsidavimu aprašo įvykius, susijusius su Vangos gyvenimu. Knygoje gausu įvairių jos patarimų bei savitų gydymo receptų.
  Dimitras Gaigurovas – VANGOS sūnėnas ir krikštasūnis. Jo mama ir Vanga – seserys. Kartu jie pragyveno iki pat Vangos mirties. Dimitras buvo tetos Vangos daugelio įvykių ir susitikimų tiesioginis liudininkas bei dalyvis.

  Leave a Reply