Povandeniniai kamikadzės pdf, epub, mobi

Povandeniniai kamikadzės |

Atsisiųsti knygą Povandeniniai kamikadzės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Briedis

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9789955265443


 • Povandeniniai kamikadzės.pdf
  Povandeniniai kamikadzės.epub
  Povandeniniai kamikadzės.mobi


  Povandeniniai kamikadzės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Povandeniniai kamikadzės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Povandeniniai kamikadzės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Povandeniniai kamikadzės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Povandeniniai kamikadzės aprašymas

  Aprašymas

  „Aš buvau žmogus torpeda!“

  „Povandeniniai kamikadzės“ – pasakojimas apie neįtikėtiną Japonijos jūrų laivyno išradimą kaiteną. Šias torpedas keliu, kuriuo negrįžtama, – keliu į mirtį – pilotuodavo vyrai, savanoriškai aukojantys gyvybę dėl savo šalies.

  Kaitenų karinės pajėgos, sudarytos iš mirtininkų pilotuojamų torpedų, paskutiniais Antrojo pasaulinio karo mėnesiais beviltiškai kovojo mėgindamos sutriuškinti Jungtinių Amerikos Valstijų laivyną. Tačiau šis ginklas buvo toks įslaptintas, kad apie jį nežinojo net patys japonai.

  Jutaka Jokota (Yutaka Yokota) rengėsi tapti naikintuvo pilotu, bet kaip savanoris buvo perkeltas į povandeninių mirtininkų pajėgas. Šioje knygoje, sukurtoje dienoraščių pagrindu, jis detaliai aprašo kaitenų atsiradimą, jų veikimo principus ir laimėjimus mūšiuose, kartu atskleisdamas kvapą gniaužiančią vidinę dramą vyrų, savanoriškai ėjusių kovoti ir mirti.
  „Povandeniniai kamikadzės“ – tai pasakojimas apie bene keisčiausią ir fanatiškiausią kovinę grupę per visą karo istoriją.

  Leave a Reply