Practical grammar of Lithuanian pdf, epub, mobi

Practical grammar of Lithuanian | Joana Pribušauskaitė, Meilutė Ramonienė

Atsisiųsti knygą Practical grammar of Lithuanian pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltų lankų vadovėliai

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 16×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 340
 • ISBN ar kodas: 9786094701108


 • Practical grammar of Lithuanian.pdf
  Practical grammar of Lithuanian.epub
  Practical grammar of Lithuanian.mobi


  Practical grammar of Lithuanian pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Practical grammar of Lithuanian pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Practical grammar of Lithuanian knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Practical grammar of Lithuanian pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Practical grammar of Lithuanian aprašymas

  Aprašymas

  “Praktinė lietuvių kalbos gramatika” – tai naujo tipo lietuvių kalbos gramatika, pristatanti kalbos gramatinę sandarą funkciniu aspektu. Į kalbos gramatinę sistemą žvelgiama kaip į kalbos išteklius, leidžiančius kurti prasmes vartojant lietuvių kalbą kaip susižinojimo, bendravimo priemonę. Tai gramatika, skirta kalbėtojui ar rašančiajam tekstą, kuriančiam kalbą.

  Gramatikos adresatas – įvairių lygių, bet labiausiai – pažengusiųjų ir mokančiųjų lietuviškai lygio mokiniai, kurie jau geba lietuviškai bendrauti, bet stokoja bendro gramatinės sandaros vaizdo, gramatinės sinonimikos. Gramatikoje stengtasi itin pabrėžti tokius gramatikos dalykus, kurie sudėtingi kitakalbiams, kurie nelengvai išmokstami, kuriuos vartojant pasitaiko tipiškų klaidų.

  Leave a Reply