Pradėkime nuo klausimo KODĖL pdf, epub, mobi

Pradėkime nuo klausimo KODĖL | Simon Sinek

Atsisiųsti knygą Pradėkime nuo klausimo KODĖL pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eugrimas

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 280
 • ISBN ar kodas: 9786094372391 • Pradėkime nuo klausimo KODĖL.pdf
  Pradėkime nuo klausimo KODĖL.epub
  Pradėkime nuo klausimo KODĖL.mobi


  Pradėkime nuo klausimo KODĖL pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pradėkime nuo klausimo KODĖL pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pradėkime nuo klausimo KODĖL knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pradėkime nuo klausimo KODĖL pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pradėkime nuo klausimo KODĖL aprašymas

  Aprašymas

  Yra vadovai ir yra lyderiaujantys asmenys.

  Vadovai eina įtakingas, vadovaujamas pareigas.

  Lyderiai mus įkvepia.

  Nesvarbu, ar tai būtų individai, ar organizacijos, lyderiaujančiais sekame ne dėl to, kad privalome tai daryti, o todėl, jog to norime patys. Sekame jais ne dėl jų, tai darome dėl savęs.

  Ši knyga “Pradėkime nuo klausimo KODĖL” skirta norintiems įkvėpti kitus, taip pat ir tiems, kurie trokšta aptikti ką nors, kas juos inspiruotų.

  „Kodėl?” – tai esminis klausimas, į kurį, pasak knygos autoriaus Simono Sineko, turi sau atsakyti kiekviena sėkmės siekianti kompanija. Suvokimas, KODĖL vykdote savo veiklą, lemia, kaip produktyviai sugebėsite dirbti. Jeigu tinkamai perteiksite savo viziją darbuotojams, partneriams ir klientams, įmonė galės užsitikrinti ilgalaikį pripažinimą, pelną bei vartotojų lojalumą.
  v Knygoje „Pradėkime nuo klausimo KODĖL” pateiktos realios žinomų pasaulio kompanijų istorijos ne tik įkvėps esminiams strateginiams pokyčiams versle, tačiau padės atrasti motyvaciją ir savo asmeniniame gyvenime.

  Iš anglų kalbos vertė Sigrida Rupšytė

  Leave a Reply