Pradėkite kažką svarbaus pdf, epub, mobi

Pradėkite kažką svarbaus | Blake Mycoskie

Atsisiųsti knygą Pradėkite kažką svarbaus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eugrimas

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9786094371370


 • Pradėkite kažką svarbaus.pdf
  Pradėkite kažką svarbaus.epub
  Pradėkite kažką svarbaus.mobi


  Pradėkite kažką svarbaus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pradėkite kažką svarbaus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pradėkite kažką svarbaus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pradėkite kažką svarbaus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pradėkite kažką svarbaus aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Pradėkite kažką svarbaus” pasakoja apie tai, kaip daryti tai, ką mėgsti, ir kartu keisti pasaulį. Atrodo neįmanoma? Kompanija TOMS – puikus pavyzdys, kaip be didelių išteklių, bet turint uždegančią idėją galima sukurti savo sėkmės istoriją. Šios įmonės įkūrėjas Blake’as Mycoskie’is knygoje „Pradėkite kažką svarbaus” dalijasi savo patirtimi, įžvalgomis ir patarimais, kaip pasiryžti ne tik karjeros, bet ir asmeninio gyvenimo pokyčiams.

  2006 metais Blake’as Mycoskie įkūrė kompaniją TOMS Shoes, kuri už kiekvieną porą parduotų batų pasišovė dovanoti porą naujų batų vaikui, kuriam jų labiausiai reikia. Tai buvo principas „Batai už batus”. 2010 metų rugsėjo mėnesį Blake’as grįžo į Argentiną, kur jam anksčiau ir kilo mintis įkurti TOMS, atšvęsti milijoninės skurstantiems vaikams dovanotų naujų batų poros.

  Po penkerių nuostabių batų dalijimo metų Blake’as ėmėsi naujo žmonių poreikio – regėjimo. 2011 metų birželio 7 dieną kompanija TOMS pradėjo naują iniciatyvą, paremtą tuo pačiu principu, kai už kiekvienus parduotus apsauginius akinius padedama žmogui, kuriam reikia gydyti akis ar net jas operuoti, išrašyti akinius.

  Buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas pavadino Blake’ą vienu iš įdomiausių sutiktų verslininkų. O Billas Gatesas aprašė jį ir kompaniją TOMS Shoes žurnale Times paskelbtame straipsnyje „Kaip pataisyti kapitalizmą”.

  Blake’as yra entuziastingas skaitytojas ir keliautojas. Jis mėgsta cituoti tokį Mahatma Gandhi posakį: „Jei norite, kad pasaulis pasikeistų, keiskite jį.”

  Iš anglų kalbos vertė Leonas Ramutis Tamošiūnas

  TURINYS

  1. “TOMS” istorija / 11

  2. Suraskite savo istoriją / 27

  3. Stokite į akistatą su savo baimėmis / 47

  4. Neturėdami išteklių, veikite sumaniai / 67

  5. Siekite paprastumo / 91

  6. Kurkite pasitikėjimą / 111

  7. Aukojimas – geras verslas / 135

  8. Paskutinis žingsnis / 155

  Padėkos / 163

  Apie autorių / 167

  Leave a Reply