Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai pdf, epub, mobi

Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai | Mireille Guiliano

Atsisiųsti knygą Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, minkšti vrišeliai
 • Puslapių skaičius: 360
 • ISBN ar kodas: 9786090116173


 • Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai.pdf
  Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai.epub
  Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai.mobi


  Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai aprašymas

  Aprašymas

  Populiarios knygos „Kodėl prancūzės nestorėja“ autorė Mireille Guiliano, įkvėpta prisiminimų apie laiką, kurį praleido Prancūzijoje, savo antrojoje knygoje “Prancūzės visais metų laikais” pateikia dar daugiau patarimų, kaip išlikti lieknai ir džiaugtis gyvenimu.

  Knygoje gausu ne tik naujų receptų kartu su visos savaitės meniu kiekvienam metų laikui, bet ir puikių stiliaus, etiketo, vakarėlių rengimo patarimų. Knygoje rasite ir daugybę būdų, kaip susirišti šalikėlį, visą skyrių apie vyną ir jo derinimą su maistu, sūrius, o knygos gale – nedidelę prancūzų kalbos pamokėlę.
  Stilingoje, išmintingoje ir smagioje knygoje – ir intriguojantys pasakojimai apie prancūzų gyvenimo būdą. Tai puikus ir išsamus džiaugsmingo gyvenimo meno vadovas.
  Sužinosime, kad lieknos ir gyvenimo džiaugsmu trykštančios prancūzės nesivaiko teorijų nei idealų, nealina savęs dietomis. Jos tiesiog gyvena, įsiklausydamos į gamtos ritmą ir aistringai mėgaudamosi viskuo, ką dovanoja skirtingi metų laikai.
  Knygoje “Prancūzės visais metų laikais” – gausybė intriguojančių pasakojimų, receptų, stiliaus, laisvalaikio ir net vakarėlių rengimo patarimų, kurių laikydamasi bet kuri moteris bet kuriame pasaulio kampelyje ir bet kuriuo metų laiku galės gyventi, valgyti ir atrodyti kaip tikra prancūzė!

  Bestselerio „Kodėl prancūzės nestorėja“ autorė Mireille Guiliano žino: prancūzės neturi laiko dejuoti dėl talijos apimčių – jos pernelyg užsiėmusios savo laimingu gyvenimu. Kita gera žinia: išmokti mėgautis gyvenimu ir maistu įmanoma ne vien tiktai Paryžiuje, užtenka sužinoti ir kasdien taikyti prancūzių paslaptis! „Prancūzėse visais metų laikais“ Mireille Guiliano pateikia dar daugiau meno gyventi paslapčių.

  Iš anglų k. vertė Rita Kaminskaitė

  Leave a Reply