Prarastas daiktas pdf, epub, mobi

Prarastas daiktas | Shaun Tan

Atsisiųsti knygą Prarastas daiktas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 24×32, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9786094413049


 • Prarastas daiktas.pdf
  Prarastas daiktas.epub
  Prarastas daiktas.mobi


  Prarastas daiktas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Prarastas daiktas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Prarastas daiktas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Prarastas daiktas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Prarastas daiktas aprašymas

  Aprašymas

  Labas, Pitai!
  Kaip leidi vasarą? Aš tai gerai, visko nutinka… Galiausiai pasitaisiau santechniką savo kambaryje, pertvarkiau butelių dangtelių kolekciją ir šachmatais žiauriai aplošiau Maksinę (ir vėl!)…
  O taip, dar tas pamestas daiktas – kada nors primink, papasakosiu. Sėkmės laikant baigiamąjį taikomosios pramoninės algebros egzaminą, linkėjimai,
  Shaun.

  Turbūt kurį laiką stebeilijau į jį. Jis išties atrodė keistokai: toks liūdnas, sutrikęs. Niekas kitas jo nepastebėjo. Ko gero, buvo pernelyg įnikę į paplūdimio reikalus.

  Norite išgirsti visą istoriją? Tiesa, ji nebus juokinga ar kraupi. Tokių jau daug girdėjote. Ji apie dalykus, kurie ne pasakojami, o jaučiami. Ji apie tai, kad nereikia būti mažam, kad liktum nepastebėtas. Apie tai, kaip sunku, kai esi ne savo vietoje.
  Ir dar apie tai, kad tiems, kurie tau rūpi, niekad neleisi atsidurti užmarštyje. Aišku, tik tada, jei nebūsi įnikęs į kitus darbus…?

  Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

  Leave a Reply