Prie vairo su Platonu pdf, epub, mobi

Prie vairo su Platonu | Robert Rowland Smith

Atsisiųsti knygą Prie vairo su Platonu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 255
 • ISBN ar kodas: 9789986168775 • Prie vairo su Platonu.pdf
  Prie vairo su Platonu.epub
  Prie vairo su Platonu.mobi


  Prie vairo su Platonu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Prie vairo su Platonu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Prie vairo su Platonu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Prie vairo su Platonu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Prie vairo su Platonu aprašymas

  Aprašymas

  “Prie vairo su Platonu” filosofo žvilgsniu apžvelgia svarbiausius kiekvieno iš mūsų gyvenimo įvykius nuo gimimo iki mirties. Ką apie įsimylėjimą pasakytų Freudas? Ką Nietzsche mano apie vidutinio amžiaus krizę?
  Didžiausi pasaulio protai iš visų jėgų ilgai stengėsi įminti svarbiausių gyvenimo įvykių prasmę, o Robertas Rowlandas Smithas pirmą kartą visų jų išmintį sutelkia vienoje vietoje – išradingoje, sąmojingoje ir visiems suprantamoje kelionėje per gyvenimo pakilimus ir nuosmukius.
  Pasitelkiant filosofiją, istoriją, kiną, dailę, literatūrą ir psichologiją, knygoje “Prie vairo su Platonu” analizuojama tikroji įvykių, kuriuos kiekvienas privalome patirti, prasmė. Išgirsite Aristotelio nuomonę apie mokyklos lankymą, iš Heideggerio nemažai sužinosite apie kraustymąsi į naujus namus, Miltonas ir Freudas naujai atvers skyrybų prasmę, o iš Prousto sulauksite patarimų apie tai, kaip senatvėje tapti išmintingam.
  Nesvarbu, ar mokotės vairuoti, ruošiatės tuoktis ar skirtis, “Prie vairo su Platonu” leis į savo gyvenimą pažvelgti visiškai naujai, o drauge – ir smagiai praleisti laiką.

  Leave a Reply