Prikeltoji. Ciklo “Nakties namai” 8-oji knyga pdf, epub, mobi

Prikeltoji. Ciklo

Atsisiųsti knygą Prikeltoji. Ciklo “Nakties namai” 8-oji knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 280
 • ISBN ar kodas: 9786090104217


 • Prikeltoji. Ciklo “Nakties namai” 8-oji knyga.pdf
  Prikeltoji. Ciklo “Nakties namai” 8-oji knyga.epub
  Prikeltoji. Ciklo “Nakties namai” 8-oji knyga.mobi


  Prikeltoji. Ciklo “Nakties namai” 8-oji knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Prikeltoji. Ciklo “Nakties namai” 8-oji knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Prikeltoji. Ciklo “Nakties namai” 8-oji knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Prikeltoji. Ciklo “Nakties namai” 8-oji knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Prikeltoji. Ciklo “Nakties namai” 8-oji knyga aprašymas

  Aprašymas

  Vampyrų aukščiausiosios tarybos išteisinta ir grąžinta į Tulsos Nakties namų Vyriausiosios kunigės pareigas Neferetė prisiekia atkeršyti Zojai. Valdžia Kalonai – tik vienas ginklų, kurį ji ketina panaudoti prieš Z. Bet Zoja rado prieglobstį Skajaus saloje, ten karalienė Sagicha nori ją išugdyti kaip savo įpėdinę. Tapti karaliene būtų šaunu, tiesa? Ko Zojai grįžti į Tulsą? Netekusi žmogaus palydovo Hito, ji jau nebebus, kokia buvusi, – ją guodžia tik meilė savo Sargybiniui gražuoliui Starkui.
  O kas laukia Stivės Rei ir Refaimo? Juodvarnis pašaipūnas niekada nenuskriaus Stivės Rei, bet ką jam daryti, jei niekas, net Zoja, nepritartų jų draugystei? Išduoti savo tėvą ar širdį?
  Kraują kaitinančioje aštuntoje „Nakties namų“ serijos knygoje sužinosime, kokia tvirta yra draugystė, ar stipriai Stivė Rei prisirišusi prie Refaimo…

  P. C. Cast – daugybę apdovanojimų laimėjusi fantasy ir paranormalių romanų autorė bei patyrusi lektorė ir mokytoja. Jos romanai yra tapę „YALSA Quick Picks for Reluctant Young Adult Readers“ ir gavę prestižinę Oklahomos literatūros premiją, taip pat – PRISM, Daphne du Maurier bei Affaire du Coeur apdovanojimų. Rašytoja gyvena Oklahomoje. Jos dukra Kristin Cast yra laimėjusi premijų už poeziją ir žurnalistiką. Ji irgi gyvena Oklahomoje, studijuoja Tulsos universitete.

  Leave a Reply