Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje pdf, epub, mobi

Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje | Jean Sasson

Atsisiųsti knygą Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 23,5×14,3, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786090104583


 • Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje.pdf
  Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje.epub
  Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje.mobi


  Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje aprašymas

  Aprašymas

  „Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje“ pripažinta viena iš 500 geriausių moterų parašytų knygų.
  Krašte, kurį tebevaldo karaliai, aš esu princesė. Prisistatyti jums galiu tik kaip Sultana – tikrojo savo vardo negaliu atskleisti, nes bijau, kad manęs ir mano artimųjų neištiktų kas bloga dėl to, ką ketinu jums papasakoti. Esu Saudo Arabijos princesė, karališkosios Saudidų dinastijos, šiuo metu valdančios Saudo Arabijos Karalystę, narė. Kaip moteris iš vyrų valdomo krašto, negaliu kreiptis tiesiai į jus, todėl paprašiau draugę amerikietę, rašytoją Jean Sasson, išklausyti mane, o paskui papasakoti mano istoriją.
  Gimiau laisva, bet šiandien esu sukaustyta grandinėmis. Jos, nematomos, buvo laisvai užmestos ant manęs ir aš jų nepastebėjau, kol sulaukiau tokio amžiaus, kai ėmiau viską suprasti, ir tada mano gyvenimas virto nuolatine baime.

  Leave a Reply