Prisiekiu jos gyvybe pdf, epub, mobi

Prisiekiu jos gyvybe | Sarah Pinborough

Atsisiųsti knygą Prisiekiu jos gyvybe pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 380
 • ISBN ar kodas: 9786094791437


 • Prisiekiu jos gyvybe.pdf
  Prisiekiu jos gyvybe.epub
  Prisiekiu jos gyvybe.mobi


  Prisiekiu jos gyvybe pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Prisiekiu jos gyvybe pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Prisiekiu jos gyvybe knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Prisiekiu jos gyvybe pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Prisiekiu jos gyvybe aprašymas

  Aprašymas

  Trilerio „Ydingas ratas“ autorės Saros Pinborough knyga „Prisiekiu jos gyvybe“ – tai stingdantis psichologinis trileris apie atsidavusią vienišą mamą Lizą, jos nenustygstančią dukterį paauglę Eivą ir jų draugus – apie paslaptis, kurias jie visi slepia, ir praeitį, nuo kurios niekaip negali pabėgti.

  Liza turi savų tamsių paslapčių iš praeities, kurios ima kilti į dienos šviesą. Tačiau paslapčių turi ne tik ji. Kas iš tiesų gyvena melo pasaulyje? „Prisiekiu jos gyvybe“ – įtampos ir stebinančių siužeto vingių kupinas romanas.

  Liza gyvena ramų gyvenimą. Ji vieniša mama, kuriai netrukus sueis 40, ji vertina savo privatumą ir viską aukoja, kad tinkamai užaugintų savo šešiolikmetę dukrą Eivą. Liza atsargi su vyrais ir nekalba apie praeitį, nepasakoja Eivai apie jos tėvą. Lizos geriausia draugė ir kolegė Merilin norėtų, kad Liza labiau atsivertų ir galbūt net nueitų į kokį pasimatymą, pavyzdžiui, su nauju seksualiu klientu, kuris akivaizdžiai ja domisi. Tačiau galbūt Merilin nėra pats tinkamiausias žmogus dalinti santykių patarimus…

  Eivą vis labiau vargina perdėtai globėjiška mama. Ji nori gyventi kaip normali paauglė – siausti su draugais, vaikščioti į baseiną, ruoštis egzaminams ir turėti vaikiną. Jos mama tikrai pasiustų sužinojusi, kad Eiva jau turi kai ką, kas priverčia ją jaustis ypatinga ir geidžiama.

  Liza ilgai gyveno žvilgčiodama per petį, bet paskutiniu metu jai itin neramu. Kai tik ji leido sau šiek tiek atsipalaiduoti, mažos detalės iš praeities pamažu pradėjo griauti jos smulkmeniškai suplanuotą gyvenimą. Vienintelis būdas apsaugoti dukrą ir save – stoti akis į akį su savo baimėmis. Tačiau vien drąsos čia neužteks. Lizai reikės pagalbos iš vienintelio žmogaus, kuriuo gali pasitikėti – Merilin. Ši pažada padaryti viską, kad padėtų.

  Tačiau kadaise pažadą yra davusi ir Liza. Ir tuomet ji to pažado neištesėjo. Išdavystė nebuvo pamiršta ir už ją nebuvo atleista. Dabar kai kas nori priversti Lizą už tai sumokėti.

  Įtraukiantis ir šiurpą keliantis psichologinis trileris „Prisiekiu jos gyvybe“ – tai meistriškai parašyta pritrenkianti maniakiška istorija.

  „Vos tik jums smogs pirmoji paaiškėjusi paslaptis, pasiseks, jei dar galėsite užversti šią knygą.“

  Independent

  „Autorės pasakojimas tvirtas kaip niekad.“

  Guardian

  „Veiksmo ir netikėtumų kupinas trileris, kuris įtrauks nuo pirmų puslapių.“

  Stylist

  Sarah Pinborough (g. 1972 m.) – anglų rašytoja ir scenaristė, kurianti knygas suaugusiesiems ir paaugliams. Jos ankstesnis romanas „Ydingas ratas“ sulaukė didžiulio pripažinimo, jis išleistas 25 šalyse ir greitai tapo bestseleriu. S. Pinborough rašo scenarijus BBC ir kai kuriems TV projektams.

  Iš anglų kalbos vertė Nida Norkūnienė

  Leave a Reply