Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas pdf, epub, mobi

Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas | Sud. Algimantas Grigelis

Atsisiųsti knygą Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vilniaus universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2012
 • Puslapių skaičius: 608
 • ISBN ar kodas: 9786094591365


 • Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas.pdf
  Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas.epub
  Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas.mobi


  Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Profesorius Mykolas Kaveckis – inžinierius, mineralogas, geochemikas aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga apie išskirtinę Lietuvos geologijai asmenybę – inžinierių, chemiką, geologą, mineralogą, hidrogeologą, geochemiką, naudingųjų iškasenų žinovą, meteoritininką, karstininką, muziejininką Mykolą Stasį Kaveckį, Charkovo ir Kijevo aukštųjų moky­klų studentą, Prahos Karlo universiteto doktorantą-eksterną, pedagogą, Aukštųjų kursų steigėją, ketverių Kauno ir Vilniaus universitetų profesorių. Knygoje, remiantis M. Ka­veckio moksliniu paveldu – publikacijomis, archyvine bei rankraštine medžiaga – nu­šviečiami jo mokymosi ir studijų metai, darbas Rusijoje iki grįžimo į Lietuvą, mokslinė bei pedagoginė veikla Kaune ir Vilniuje, trukusi 46-erius metus.

  Mineralogijos ir geologijos katedrų vedėjas, Lietuvos žemės gelmių žinovas, profeso­rius Mykolas Kaveckis reiškėsi ne tik moksliniame ir pedagoginiame darbe, bet ir viešo­joje erdvėje, visuomenėje. Fundamentalus universitetinis išsilavinimas, gilios geologijos ir geochemijos žinios pelnė jam autoritetingo geologijos ir mineralinių žaliavų bei pože­minio vandens eksperto ir patarėjo pripažinimą. M. Kaveckio indėlis į krašto geologiją išties yra labai vertingas. Jis buvo itin įsimintina asmenybė Lietuvos moksle.

  Leave a Reply