Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje pdf, epub, mobi

Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje | Vida Juškelienė

Atsisiųsti knygą Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos edukologijos universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 48
 • ISBN ar kodas: 9789955208181 • Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje.pdf
  Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje.epub
  Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje.mobi


  Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje aprašymas

  Aprašymas

  Leidinyje “Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje” analizuojamos projektų metodo taikymo galimybės sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje. Aptariami bendrieji projektinės veiklos principai, projekto loginė struktūra. Mokoma planuoti, vykdyti ir vertinti projektinę veiklą, pateikiama sveikatinimo veiklos projektų pavyzdžių. Nagrinėjami šiuolaikiniai sveikatinimo veiklos prioritetai. Besimokantiesiems pateikiama literatūros nuorodų, padėsiančių jiems praplėsti akiratį ir sukaupti idėjų, naudingų numatant pozityvius sveikatos elgesio pokyčius. Projektų metodas taip pat aptariamas kaip mokymo(si) metodas, taikomas mokykloje, atsižvelgiant į Sveikatos ugdymo programose numatytas ugdytinių sveikatos žinias, gebėjimus, vertybines nuostatas ir jų raidą. Ypatingas dėmesys leidinyje skiriamas užduotims. Jos parengtos taip, kad besimokantieji galėtų suvokti projekto nuoseklumą ir išbandyti visus projekto etapus: atlikti sveikatos situacijos analizę ir pagrįsti projekto problemą, sudaryti problemų medį ir suformuluoti tikslą, uždavinius bei veiklas jiems įgyvendinti, numatyti projekto įgyvendinimo galimybes, atlikti projekto vertinimą ir sklaidą. Kai kurias užduotis besimokantiesiems siūloma atlikti naudojantis konkrečių įgyvendinamų ir jau įgyvendintų projektų aprašymais. Pavyzdžiai apima įvairias sveikatos stiprinimo ir ugdymo sritis: psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevenciją, saugos mokymą, fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos skatinimą ir kt. Pateikiant užduotis besimokantiesiems taip pat siūloma užpildyti realias fondų projektines paraiškas.
  Metodinė priemonė “Projektų metodo taikymas sveikatos stiprinimo ir ugdymo veikloje” skirta aukštųjų mokyklų, turinčių mokytojų rengimo programas, įvairių specialybių student

  Leave a Reply