Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas pdf, epub, mobi

Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas | Connirae Andreas, Steve Andreas

Atsisiųsti knygą Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
forSMART

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 12×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 300
 • ISBN ar kodas: 9786099547442


 • Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas.pdf
  Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas.epub
  Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas.mobi


  Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas aprašymas

  Aprašymas

  “Knyga “Protas turi širdį” gali padėti žmonėms siekti gilesnės žmogiškos pilnatvės. Svarbiausias jos bruožas – nuoširdus sąžiningumas, leidžiantis vertingas žinias pateikti drauge ir išmintingai, ir jautriai.”

  Hugh Prather’is, knygos “Užrašai Sau” autorius

  Knyga “Protas turi širdį” – apie veiksmingą, bet švelnų būdą, kaip įveikti gyvenimo sunkumus. Įsiklausykite į pasakojimus žmonių, kurių gyvenimai pasikeitė, ir kurie puoselėtas svajones įgyvendino pasitelkdami savo pačių vidinę galią. Neurolingvistinis programavimas, arba NLP, yra mokslas, nagrinėjantis proto veiklą ir pateikiantis apčiuopiamų, kartais – tiesiog stulbinančių rezultatų. NLP siūlo veiksmingas priemones, galinčias padėti išspręsti įvairiausias problemas: atsikratyti žalingų įpročių, numalšinti jaučiamą kaltę, sielvartą, gėdą, scenos baimę ir fobijas, numesti svorio, tinkamai reaguoti į prievartą ir kritiką. NLP taip pat aptaria būdus, kaip padidinti pasitikėjimą savimi, pagerinti santykius su aplinkiniais, tapti labiau nepriklausomu, susikurti teigiamą motyvaciją, numalšinti alergijas maisto produktams ir paskatinti savaiminį gijimą.

  Stabtelėkite ir neskubėdami peržvelkite Jus dominančio knygos skyriaus turinį. Kiekviename skyriuje aprašoma, ką išgyveno mūsų klientai ar seminarų dalyviai. Jei Jums įkyrėjo kasdienybės rutina ir norite šviesesnio požiūrio į gyvenimą, tuomet rankose laikote teisingą knygą.

  Daktarė Connirae Andreas ir magistras Steve Andreas yra tarptautiniu mastu pripažinti NLP treneriai ir tyrinėtojai, žinomų knygų apie NLP autoriai, žymiausių šios srities veikalų redaktoriai (Richard Bandler “Using Your Brain for a CHANGE”; Richard Bandler, John Grinder, “Frogs into Princes”, “Refr aming: Neuro-Linguistic Programming and the transformation of meaning” ir kt.). Su “NLP Comprehensive” organizacija jie rengia įvairius seminarus ir ruošia NLP sertifikatus suteikiančias programas, aktyviai dalyvauja kuriant naujus NLP modelius, toliau studijuoja žmonių, turinčių nepaprastų sugebėjimų, mąstymo procesus, kad galėtų sukurti naujų žmogaus sėkmės siekimo modelių.

  Vertė Kęstutis Šatkauskas

  TURINYS

  TURINYS

  Įvadas / 14

  1 Kaip įveikti scenos baimę? / 16

  2 Gebėjimas tarti paraidžiui / 24

  3 Savivokos įtaka tarpusavio santykiams / 33

  4 Kaip įveikti patirtą traumą? / 51

  5 Ar įmanoma panaikinti alergines reakcijas? / 63

  6 Kaip išradingai reaguoti į kritiką? / 74

  7 Kova su fobijomis, prievartos patirtimi ir kitais praeities šešėliais / 86

  8 Pozityvūs ketinimai / 107

  9 Pozityvus auklėjimas / 126

  10 Pagarbi saviraiška / 141

  11 Sielvarto išgyvenimas / 161

  12 Kaip sulieknėti: natūrali mitybos strategija / 176

  13 Kaip išspręsti vidinį konfliktą?/ 191

  14 Išsivadavimas iš gėdos ir kaltės / 201

  15 Pozityvi motyvacija / 222

  16 Sprendimų priėmimas / 237

  17 Nelaimingi atsitikimai: gebėjimas tinkamai reaguoti / 252

  18 Intymumas, saugumas ir smurtas / 261

  19 Asmeninės laiko linijos / 270

  20 Natūralus kūno sugebėjimas išgyti / 300

  21 Žinojimas, ko norite / 335

  Pabaigos žodis / 347

  ĮVADAS

  ĮVADAS

  Daktaro Bernie Siegelio bestseleris “Love, Medicine and Miracles” kilo iš jo patirties su nepaprastais pacientais, išgyvenusiais daug ilgiau, nei buvo tikėtasi, ar net visiškai išgijusiais nuo vadinamųjų “nepagydomų” ligų. Jis suprato, kaip kai kurie žmonės, pakeitę savo mastymą, įveikė mirtimi grasinusias negalias.

  Panašiai vystėsi ir neurolingvistinis programavimas – tyrinėjant sąmonės procesus žmonių, gebančių ką nors daryti nepaprastai gerai arba visiškai išsivadavusių iš juos slėgusių sunkumų. Dauguma mūsų yra įpratę manyti, jog nepaprasti įgūdžiai yra įgimtų sugebėjimų, bruožų ar talentų pasekmė. NLP parodo, kad apie savo sugebėjimus galvodami kaip apie išmoktus įgūdžius, mes atveriame duris lengvesniam jų panaudojimui.

  NLP sritis yra pagrįsta supratimu, kad mūsų patirtys kyla iš to, kaip savo protais ir kūnais matome, girdime ir jaučiame aplinką, – tai paprastai sujungiama ir pavadinama “mąstymu”. Būtent dėl to vieną žmogų sukausto baimė vien pagalvojus apie viešąjį kalbėjimą ar pirmąjį pasimatymą, o štai kitą mintys apie tai įkvepia ir suteikia energijos.

  Naujausi pasiekimai NLP srityje leido suprasti, kaip tiksliai ištirti žmogaus mąstymą, kad galėtume išsamiai įsigilinti į jo įgūdžius ir sugebėjimus. Kai mes tikrai išmokstame apie viską galvoti taip, kaip galvoja kiti, tuomet savaime pradedame panašiai jausti ir reaguoti. Gebėjimas ištirti savo mąstymą ir jausmus sunkumų keliančiose gyvenimo srityse mus įgalina rasti veiksmingus problemų sprendimo būdus.

  Šioje knygoje jus “pasodiname į pirmąją eilę”, kad galėtumėte stebėti, kaip NLP veikia žmones, ir kaip jų gyvenimai tampa geresni. Visi aprašyti žmonės – tai mūsų seminarų dalyviai arba privatūs klientai. Visi vardai ir identifikaciją įgalinanti informacija yra pakeisti.

  Kiekvienu atveju pabrėžiame svarbiausius mūsų veiklos bruožus ir pateikiame kai kuriuos esminius tikslus ir metodus, kuriais grindžiame savo darbą, tačiau nesiekiame mokyti jūsų išsamiai. Nors ir skatiname gautomis žiniomis paremtus eksperimentus, mes taip pat prašome būti itin atsargiais ir kantriais tiek sau, tiek kitiems. NLP yra galingų metodų rinkinys, ir bet kas toks galingas gali būti panaudotas klaidingai. Jei nuspręsite, jog norite naudotis NLP metodais, mes jūsų primygtinai prašome išklausyti praktinį bandomąjį kursą.

  Knygoje pateikiamais pavyzdžiais siekiame trijų pagrindinių tikslų. Pirmasis – skleisti vilties žinią, paremtą kitokiu požiūriu į įvairias problemas, kurias NLP metodais galima išspręsti greitai ir nesunkiai. Daugeliu atveju pokyčiai vyksta sunkiai ir lėtai tuomet, kai mes nežinome, ką darome.

  Antrasis tikslas – supažindinti su įvairiomis intervencijomis, kurias naudojant galima pagerinti gyvenimo kokybę ir kitaip pažvelgti į užklupusius sunkumus.

  Trečiasis tikslas – atskleisti, kaip veikia protas, bei išmokyti, kaip pasinaudoti šia informacija ir pakeisti savo mąstymą. Tegul gyvenimas teikia daugiau džiaugsmo ir pasitenkinimo!

  – Steve’as ir Connirae Andreas

  Leave a Reply