Puokių istorijos pdf, epub, mobi

Puokių istorijos | Edgar Valter

Atsisiųsti knygą Puokių istorijos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 22×29, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 180
 • ISBN ar kodas: 9786094412110 • Puokių istorijos.pdf
  Puokių istorijos.epub
  Puokių istorijos.mobi


  Puokių istorijos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Puokių istorijos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Puokių istorijos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Puokių istorijos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Puokių istorijos aprašymas

  Aprašymas

  – Pieki, aūūū! – pasigirdo švelnus puokio balselis.
  – U-hu-hūū! – atsiliepė Piekis. – Pelėdų kalba tai reiškia, kad aš girdžiu.
  – Pasakyk, Pieki, kodėl žmonės statosi tokias dideles trobas ir iš tokių storų rąstų?

  Klausk ko nori, Piekis viską žino – ir apie paukščius, ir apie žmones, ir apie gyvūnus. Jis puikiai išmano senovės istoriją ir astronomiją, supranta gyvūnų, medžių ir net upelio kalbą! Tai ypač džiugina puokius – jie juk tokie smalsūs, jiems viskas taip įdomu!
  Puokiai – keisti padarėliai, kaip šieno kuokšteliai, ir jų linksmybėms ir klausimams galo nematyti! Kartais senolis Piekis pavargsta nuo jų dėmesio, bet nepraeina nė diena ir, žiūrėk, puokiai, vėl apspitę Piekį, ko nors klausinėja, ir visa draugija leidžiasi į nenutrūkstamus pasaulio tyrinėjimus. Tad jei ir tau kada ramybės neduoda, atrodytų, paprasti klausimai, griebk „Puokių istorijas“ ir galbūt rasi atsakymą!?

  „Knyga labai pravarti smalsiems pradinukams ir priešmokyklinukams. Puokiukams kaip ir vaikiukams kyla daugybė klausimų?…“
  Skaitytoja Agnė

  Iš estų kalbos vertė Viltarė Urbaitė

  Leave a Reply