Puokštė gimtinei pdf, epub, mobi

Puokštė gimtinei | Regina Bočkienė

Atsisiųsti knygą Puokštė gimtinei pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lucilijus

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 21×29, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9790806000168


 • Puokštė gimtinei.pdf
  Puokštė gimtinei.epub
  Puokštė gimtinei.mobi


  Puokštė gimtinei pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Puokštė gimtinei pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Puokštė gimtinei knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Puokštė gimtinei pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Puokštė gimtinei aprašymas

  Aprašymas

  Vaikystės žavesys neatsiejamas nuo žaidimų, nuotaikingų dainų ir pasakų, ieškojimų ir atra­dimų, teigiamų emocijų ir geros nuotaikos. Pedagoginis darbas su ikimokyklinio amžiaus vaikais įkvepia naujiems kūrybiniams sumanymams.

  „Puokštė gimtinei“ – penktasis autorinių dainelių vaikams rinkinys. Čia rasite 12 dainelių su instrumentiniu pritarimu. Kūrinėlių melodijos nesudėtingos, skambios ir vaikams patogios dainuoti. Literatūriniai tekstai aiškūs, gerai suprantami mažiesiems atlikėjams, atspindi juos supančią aplinką.

  Manau, kad daineles apie arkliuką, kaladėlių namą, žaisliukus, mamytę ir kt. mielai dainuos ir mažesnieji, ir vyresnieji dainorėliai.

  Tikiuosi, kad ši knygelė „Puokštė gimtinei“ papildys ikimokyklinio ir pradinio muzikinio ugdymo mokytojų repertuarą, dainos skambės kasdieniniuose užsiėmimuose ir šventiniuose renginiuose.

  O gal čia, šioje knygelėje, svajonių ir dainų puokštėje, atrasite mylimiausią savo vaikystės dainelę…

  Leave a Reply