Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai pdf, epub, mobi

Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai | Ilze Jansone

Atsisiųsti knygą Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Ilze Jansone

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 66
 • ISBN ar kodas: 9789984851419


 • Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai.pdf
  Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai.epub
  Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai.mobi


  Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai aprašymas

  Aprašymas

  Dar visai neseniai mes negalėjome įsivaizduoti savo valgiaraščio pavasarį be rabarbarų ir rūgštynių, bet, gausėjant konditerijos gaminių ir saldžiųjų vandenų potvyniams, žmogaus skonio pojūtis išsigimsta ir vis mažiau toks “baltosios mirties” tarnas begali valgyti kažką rūgštaus.O gydytojai dėl žinių stygiaus gąsdina ne mėsos puryninėmis medžiagomis, o rūgštynėmis ir rabarbarais. Nė vienoje vaikų įstaigoje ar visuomeninėje maitinimo įmonėje jau daugelį metų nėra matyti rabarbarai. Tai labai blogai veikia mūsų visų, ypač vaikų, sveikatą. Vyksta visiškai priešingai – vaikų darželiuose ir mokyklose vaikai gauna virtą rabarbarų kisielių ir rūgštynių sriubą.

  Knygelė “Rabarbarai, rūgštynės ir uogos mūsų sveikatai” suteiks žinių apie šiuos beveik užmirštus gardumynus ir pavasario vitaminų šaltinius.

  “Mano sveikatinimo sistemos pagrindą sudaro sezoniniai augalai, uogos ir daržovės. Sunku įsivaizduoti mano pacientų valgiaraštį pavasarį be laukinių augalų salotų, sriubų, sulčių, be briedžiukų ir rabarbarų! Aš jų negaliu išgydyti be žalumynų. Jei žiemą kokią trūkstančią daržovę galima pakeisti kita ir valgyti dvigubą porciją, tai pavasario laukiniai žalumynai – rūgštynės ir rabarbarai – niekuo kitu nepakeičiami!

  Valgykime ir vėl juos patys ir mokykime to savo vaikus ir vaikaičius!”

  Leave a Reply