Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija pdf, epub, mobi

Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija | Regina Giedrienė

Atsisiųsti knygą Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos edukologijos universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 219
 • ISBN ar kodas: 9786094710378 • Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija.pdf
  Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija.epub
  Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija.mobi


  Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija aprašymas

  Aprašymas

  Leidinyje “Raidos sutrikimai ir vaiko socializacija” nagrinėjami vaikų, turinčių įvairių negalių ir sutrikimų, socializacijos klausimai.

  Į raidos sutrikimus bandyta pažvelgti per asmenybės raidos teorijų prizmę, ypatingai akcentuojant ekologinį sisteminį požiūrį. Autorės nuomone, nesaugumo jausmas ankstyvajame amžiuje, tėvų auklėjimo klaidos, deprivacinė aplinka gali nulemti įvairiausius raidos sutrikimus, susijusius ir su intelekto sfera. Remdamasi kognityvinėmis ir psichosocialinėmis asmenybės raidos teorijomis, autorė atskleidžia raidos sutrikimų formavimosi mechanizmus ir pristato naujausią specialiųjų poreikių asmenų ir jų raidos sutrikimų klasifikaciją.
  Taip pat pateikiami empirinių tyrimų duomenys apie ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų, turinčių įvairių raidos sutrikimų – negalių (intelekto, judesio ir padėties sutrikimų), mokymosi sutrikimų (kalbos, skaitymo, rašymo, matematikos mokymosi), elgesio ir emocijų sutrikimų, socializacijos ypatumus, aptariami raidos sutrikimų šalinimo arba jų nepaisymo būdai, nubrėžiamos šių vaikų socializacijos kryptys, akcentuojant emocinio intelekto ir socialinių įgūdžių plėtrą bei kognityvinę elgesio terapiją.

  Leave a Reply