Ramutė Aleksandra Jasudytė pdf, epub, mobi

Ramutė Aleksandra Jasudytė | Sud. Lijana Šatavičiūtė-Natalevičienė

Atsisiųsti knygą Ramutė Aleksandra Jasudytė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos nacionalinis muziejus

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 22×26, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 248
 • ISBN ar kodas: 9786098039160


 • Ramutė Aleksandra Jasudytė.pdf
  Ramutė Aleksandra Jasudytė.epub
  Ramutė Aleksandra Jasudytė.mobi


  Ramutė Aleksandra Jasudytė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ramutė Aleksandra Jasudytė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ramutė Aleksandra Jasudytė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ramutė Aleksandra Jasudytė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ramutė Aleksandra Jasudytė aprašymas

  Aprašymas

  Ramutė Aleksandra Jasudytė – viena ryškiausių asmenybių lietuvių tekstilėje. Savo nuosaikia ir harmoninga kūryba ji papildė lietuvių tekstilę poetiškai ir dvasingai perteikta istorine tematika, gyvybingu gimtinės paveikslu, kuriame įžvelgė kosmoso begalybę. Svarbiausi dailininkės darbai – triptikas „Kovos su kryžiuočiais“ (1973–1978) ir ciklas „Lietuva“ (1979–1986) – iki šiol lietuvių tekstilėje nepralenkti kvapą gniaužiančiu polėkiu ir monumentalumo jėga, savitu žvilgsniu į Lietuvos istoriją.
  Dailininkės kūryboje susiliejo liaudies meno tradicija ir krikščioniškoji ikonografija, pagimdydama naują ir savitą raišką, aprėpiančią pirmykštį mitinį pasaulėvaizdį, archetipinius simbolius, romantiškas ir prasmingas žmogiškųjų vertybių personifikacijas.

  Leave a Reply