Rankdarbių albumas Nr. 50 pdf, epub, mobi

Rankdarbių albumas Nr. 50 | Sud. Kristina Černiauskienė

Atsisiųsti knygą Rankdarbių albumas Nr. 50 pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tautodailė

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 44
 • ISBN ar kodas: 9771392635019E


 • Rankdarbių albumas Nr. 50.pdf
  Rankdarbių albumas Nr. 50.epub
  Rankdarbių albumas Nr. 50.mobi


  Rankdarbių albumas Nr. 50 pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rankdarbių albumas Nr. 50 pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rankdarbių albumas Nr. 50 knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rankdarbių albumas Nr. 50 pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rankdarbių albumas Nr. 50 aprašymas

  Aprašymas

  Riešinės, blauzdinės, pirštinaitės, kepurytės…

  Kryželiu siuvinėti paveikslai.

  “Vasariškos ir šiuolaikiškos idėjos naujausiame albume…

  Mėnesinio žurnalo “Rankdarbiai plius Visažinis” kiekviename numeryje po truputį vis publikuojame nertų ar megztų riešinių, blauzdinių, pirštinaičių bei kepuryčių pavyzdžių. Tačiau atėjus vasarai ir atšilus orams sulaukiame Jūsų laiškų ir skambučių su prašymais tam skirti daugiau vietos leidiniuose. Tad naujausiame “Rankdarbių albumo” numeryje pristatome trijų šalyje gerai žinomų autorių – Lilijos Simonavičiūtės, Raišos Valdajevaitės ir Janinos Vasiliauskienės – kūrybą. Albume skelbiamų nėrinių ir mezginių pavyzdžiuose rasite ir kitų tautų kūrybos atgarsių, nes dauguma raštų, ornamentų – kosmopolitai, keliaujantys po visą pasaulį. Tačiau kiekvienos tautos lakios fantazijos menininkai savaip juos interpretuoja. Organiškai sujungti elementai sudaro mezginio ar nėrinio harmoningą visumą. Tad publikuojame keletą pavyzdžių Prancūzijos menininkų sukurtų elegantiškų nertų pirštinaičių, kurioms parengėme schemas ir aprašymus. Tikimės, kad pristatomoje įvairioje Lietuvos ir užsienio autorių kūryboje net ir išrankiausia skaitytoja ras idėjų sau… Antrąją albumo dalį, kaip ir visada, skyrėme siuvinėjančioms kryželiu. Pateikiame mažų ir didesnių, spalvingų Lietuvos ir užsienio menininkų siuvinėtų paveikslų pavyzdžių su schemomis ir siūlų spalvų numeracijomis, oiame albumo numeryje taip pat pateikiame visame

  pasaulyje gerai žinomų “Coats” kryželiu siuvinėtų paveikslų pavyzdžių. Jie atstovauja siuvinėtojų gerai žinomam “Anchor” prekiniam ženklui. Iš kelių dešimčių tūkstančių atrinkome tinkamiausius mūsų kraštui, etninei kultūrai. Todėl albume nerasite išsiuvinėtų Japonijos mergaičių, Egipto faraonų ir… Mes visada stengiamės atrinkti tai, kas siejasi su baltų etnine kultūra, kas gali papuošti mus ir mūsų buitį.”

  Pagarbiai ir iki kitų susitikimų “Rankdarbiai plius Visažinis” ir “Rankdarbių albumas” redakcija

  Leave a Reply