Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija. Daugybė kūrybingo laisvalaikio idėjų pdf, epub, mobi

Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija. Daugybė kūrybingo laisvalaikio idėjų | Ayako Brodek

Atsisiųsti knygą Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija. Daugybė kūrybingo laisvalaikio idėjų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786090100424 • Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija. Daugybė kūrybingo laisvalaikio idėjų.pdf
  Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija. Daugybė kūrybingo laisvalaikio idėjų.epub
  Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija. Daugybė kūrybingo laisvalaikio idėjų.mobi


  Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija. Daugybė kūrybingo laisvalaikio idėjų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija. Daugybė kūrybingo laisvalaikio idėjų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija. Daugybė kūrybingo laisvalaikio idėjų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija. Daugybė kūrybingo laisvalaikio idėjų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija. Daugybė kūrybingo laisvalaikio idėjų aprašymas

  Aprašymas

  Knyga „Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija“ pateikia daugybę idėjų jūsų kūrybingam ir įdomiam laisvalaikiui. Čia aprašomos populiariausios meno iš popieriaus rūšys ir technikos:
  ORIGAMIS, KARPINIAI, AUDIMAS, PAPJĖ MAŠĖ, SKULPTŪROS, KOLIAŽAI, SUKUČIAI, LIPDINIAI.
  Prieš du dešimtmečius popieriaus paskirtis buvo gana ribota, o dabar išrasta daugybė būdų, kaip jį panaudoti kuo išradingiau, įvairiau, įdomiau. Pasitelkus popierių galima sukurti tikrą meno kūrinį! Tai paslanki, savita ir nebrangi medžiaga, ją naudojant galėsite kurti įvairiais būdais ir išraiškomis.
  Knygoje „Rankdarbių iš popieriaus enciklopedija“ rasite daug origamio, sukučių, karpinių, iškiliųjų paveikslėlių, papjė mašė pavyzdžių. Netgi rasite patarimų, kaip pasigaminti neįprastos faktūros popieriaus ar kaip įrišti rankų darbo knygą.
  Be to, knyga iliustruota gražiausiais dailininkų kūriniais iš viso pasaulio, joje išsamiai, žingsnis po žingsnio pateikiami darbų aprašymai, kurie taip pat iliustruojami nuotraukomis ir piešiniais.
  Na o pačių pasigamintais dirbiniais galėsite papuošti namų aplinką, interjerą, kai kurias detales pritaikyti gamindami atvirukus ar puošdami dovanas. Ir dar – galėsite suteikti daug džiaugsmo ir jaukių valandėlių vaikams, kurdami darbelius drauge su jais.

  Leave a Reply