Rasmusas, Pontusas ir Tukeris pdf, epub, mobi

Rasmusas, Pontusas ir Tukeris | Astrid Lindgren

Atsisiųsti knygą Rasmusas, Pontusas ir Tukeris pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Garnelis

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 248
 • ISBN ar kodas: 9789955883234


 • Rasmusas, Pontusas ir Tukeris.pdf
  Rasmusas, Pontusas ir Tukeris.epub
  Rasmusas, Pontusas ir Tukeris.mobi


  Rasmusas, Pontusas ir Tukeris pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rasmusas, Pontusas ir Tukeris pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rasmusas, Pontusas ir Tukeris knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rasmusas, Pontusas ir Tukeris pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rasmusas, Pontusas ir Tukeris aprašymas

  Aprašymas

  “Rasmusas, Pontusas ir Tukeris” pasakoja apie nepaprastus dviejų neišskiriamų draugų ir šuns Tukerio nuotykius.

  Ko vaikai naktį sėlina į į barono fon Renkeno vilą, kimšte prikimštą brangenybių? Kas pagrobė ir įkalino mylimą Rasmuso šunį Tukerį? Ar pavyks Rasmusui su Pontusu pasprukti iš apleistos Šiurpiosios sodybos?

  Neišskiriami klasės draugai Rasmusas ir Pontusas atskleidžia neregėtą nusikaltimą, bet yra priversti tylėti, nes vagys grasina susidoroti su Rasmuso šunimi Tukeriu.

  Laimė, vaikai randa išeitį, nors kiekvieną akimirką jų tyko pavojai.

  “Ši knyga – apie Rasmusą Peresoną, vienuolikos metų. Taigi joje pasakojama ne apie Rasmusą Oskarsoną, devynerių metų, ir ne apie Rasmusą Rasmusoną, penkerių metų. Jei norite pasiskaityti apie Rasmusą Oskarsoną, paimkite knygelę “Rasmusas klajūnas”, o kad daugiau sužinotumėte apie Rasmusą Rasmusoną, turite paskaityti knygelę “Kalis Bliumkvistas ir Rasmusas”. Visus tris Rasmusus sieja tik vardas, bet juk tai ir yra maloniausias dalykas, ar ne?”

  Autorė

  Iš švedų kalbos vertė Laima Bareišienė

  Leave a Reply