Rasputinas: gyvenimas ir mirtis pdf, epub, mobi

Rasputinas: gyvenimas ir mirtis | Edvard Radzinsky

Atsisiųsti knygą Rasputinas: gyvenimas ir mirtis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 568
 • ISBN ar kodas: 9786090100332 • Rasputinas: gyvenimas ir mirtis.pdf
  Rasputinas: gyvenimas ir mirtis.epub
  Rasputinas: gyvenimas ir mirtis.mobi


  Rasputinas: gyvenimas ir mirtis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rasputinas: gyvenimas ir mirtis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rasputinas: gyvenimas ir mirtis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rasputinas: gyvenimas ir mirtis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rasputinas: gyvenimas ir mirtis aprašymas

  Aprašymas

  Edvard Radzinsky knyga „Rasputinas: gyvenimas ir mirtis“ – tai vienos paslaptingiausių ir prieštaringiausių XX a. asmenybių biografija. Tik dabar aiškėja Rasputino įtaka to meto įvykiams, kuomet žlugo Romanovų dinastija ir prasidėjo revoliucija.
  Beveik visą amžių istorikai galėjo tik spėlioti, koks buvo jo vaidmuo, kuomet žlugo carinė Rusija. Bet 1995 metais buvo rasti dokumentai, kuriuose užfiksuota Rasputino artimiausių žmonių apklausa. Naudodamasis šiuo detaliu istoriniu įrašu, Edvard Radzinsky parašė išsamią biografiją, pilnai atkurdamas įspūdingą gyvenimą asmenybės, pakeitusios Rusijos istoriją. Remdamasis rastais dokumentais autorius pateikia drąsias, kartais labai netikėtas versijas.
  Knygoje „Rasputinas: gyvenimas ir mirtis“ šios asmenybės portretas iškyla visomis prieštaringomis briaunomis: kaip mužikas ir aukštuomenės atstovas, šventvagis ir šventvyris, pranašas ir gydytojas – žmogus, nulėmęs didžiausios to meto imperijos žlugimą.

  Leave a Reply