Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. I dalis pdf, epub, mobi

Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. I dalis | Vytautas Šalavėjus

Atsisiųsti knygą Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. I dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lucilijus

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 64
 • ISBN ar kodas: 9955323078


 • Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. I dalis.pdf
  Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. I dalis.epub
  Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. I dalis.mobi


  Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. I dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. I dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. I dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. I dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. I dalis aprašymas

  Aprašymas

  Leidinys “Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 klasių mokiniams” skirtas pakartoti rašybos ir skyrybos kursą. Kiekviename teste užduotys sudėtos ta pačia tvarka.

  Pirmiausia nurodoma, kokias rašybos ir skyrybos taisykles mokinys turėtų pakartoti, prieš atlikdamas testą (teste yra ir atvejų pagal kitas taisykles). Atlikęs antrąją užduotį mokinys turi galimybę pasitikrinti, nes leidinio gale yra atsakymai. Trečioji užduotis – rašybos aiškinimas. Kiekviename teste duoti 5 žodžiai, prie jų reikia surašyti rašybos aiškinimo kodus (kodai yra leidinio gale, juos galima išsikirpti ar nusikopijuoti). Ketvirtoji užduotis – skyrybos aiškinimas. Panašiai, kaip ir trečioje užduotyje, reikia įrašyti skyrybos taisyklių kodus. 3 ir 4 užduočių atsakymai irgi yra leidinio gale.

  Testų tekstai yra susiję su 11-12 klasių lietuvių kalbos ir literatūros programos privalomaisiais autoriais, jų kūryba, kontekstu, todėl tai bus papildoma medžiaga ruošiantis brandos egzaminui.

  Leave a Reply