Raudonosios saulės seserys pdf, epub, mobi

Raudonosios saulės seserys | Ellen Alpsten

Atsisiųsti knygą Raudonosios saulės seserys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9789955388494 • Raudonosios saulės seserys.pdf
  Raudonosios saulės seserys.epub
  Raudonosios saulės seserys.mobi


  Raudonosios saulės seserys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Raudonosios saulės seserys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Raudonosios saulės seserys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Raudonosios saulės seserys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Raudonosios saulės seserys aprašymas

  Aprašymas

  „Kupenda” reiškia – „mylėti”. Taip vadinasi rytų Afrikoje (Kenijoje) įsikūręs ūkis, kuriame užaugo trys skirtingos merginos: baltaodė šeimininkų dukra Emelė ir dvi jos draugės – masajė Imana ir indė Aiša.
  Netikėtai žuvus Emelės motinai, Kupendos likimas pakimba ant plauko, o visas tris merginas užgriūva išbandymai. Emelė turi apsispręsti: kovoti už Kupendos išsaugojimą ir likti Afrikoje ar vykti į Europą. Negana to, ji turi pasirinkti vieną iš dviejų vyrų… Indę Aišą, slapčia mylinčią Emelės brolį Karlą, šeimynykščiai siekia ištekinti už nemylimo žmogaus… Pusiau masajė Imana, užaugusi baltaodžių šeimoje, pajunta kraujo šauksmą ir apsilanko masajų apeigose. Tačiau netrukus virš jos pakimba prakeiksmas. Bandydama nuo jo pabėgti mergina nukeliauja net į Paryžių, kur jos laukia pagundos… ir naujos nesėkmės. Ar pavyks trims draugėms įveikti likimo iššūkius ir rasti laimę?

  Leave a Reply