Rauginiai pdf, epub, mobi

Rauginiai | Ilze Jansone

Atsisiųsti knygą Rauginiai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Ilze Jansone

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 56
 • ISBN ar kodas: 9789984851641


 • Rauginiai.pdf
  Rauginiai.epub
  Rauginiai.mobi


  Rauginiai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rauginiai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rauginiai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rauginiai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rauginiai aprašymas

  Aprašymas

  Valgykime kartų, rūgštų ir aitrų!

  Žmonės painioja sąvokas – organinės ir neorganinės rūgštys, ir išgirdę, kad organizmas perrūgštintas, o ta būsena vadinama acidoze (išvertus – apsinuodijimas neorganinėmis rūgštimis, kurios susidaro iš cukraus ir baltų miltų bei mėsos sultinių), bijo valgyti viską, kas natūraliai rūgštu. Tai didžiulė klaida.

  Visiškai priešingai. Acidozę likviduoja ne tik baziniai augalai, arbatos, „Salveo” milteliai, laukinių augalų sul-tys, bet nurūgština ir bazinės daržovės – ridikai, sėtiniai, ropės, petražolių ir salierų šaknys, porai ir krienai, o taip pat organinės rūgštys reaguoja su neorganinėmis ir kompensuoja padarytą žalą.

  Taip pat ir imuninis aparatas, kurio centras – kasa, labai nori organinių rūgščių. Tai yra mūsų uogos, rūgštynės, rabarbarai ir kiškio kopūstai, bet to per mažai. Maistui reikia vartoti raugintus -beržų sulą, raugintus grybus, kopūstus, agurkus, ankštinius augalus, burokėlius, rūgpienį, grietinę, pasukas, išrūgas, avižų kisielių, skabputrę ir kt.

  Kaip visatai paruošti, apie tai skaitykite šioje knygoje “Rauginiai”.

  Buk sveikas, kaip ridikas!

  ĮVADAS

  ĮVADAS

  Nebeluošinkime organizmo actu! Valgykime viską, kas kartu, aitru, rūgštu ir rauginta!

  Toks maistas padės išvengti disbakteriozės, acidozės ir kasos disfunkcijos – visų ligų pagrindo.

  Tada mes nesirgsime ir autoimuninėmis ligomis, negims nesveiki vaikai ir negrės senatvėje proto praradimas. Už tai atsakinga kasa. Jei ji sveika, tai susirgti bet kokia liga neįmanoma, o kai susiformuoja disfunkcija, tuomet galima susirgti 150 ligų. Didžiulis pasirinkimas!

  Rauginiai – uogos – “Salveo”, žalieji augalai, ridikai, sėtiniai, ropės, moliūgai ir tyras vanduo – tai sveikatos garantas. Toks yra ir mūsų etninio maisto pagrindas, prie kurio mums reikia sugrįžti, jei norime būti sveiki visomis prasmėmis.

  Leave a Reply