Reiki. Prisilietimo paslaptis pdf, epub, mobi

Reiki. Prisilietimo paslaptis | Olga Potiomkina

Atsisiųsti knygą Reiki. Prisilietimo paslaptis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786098050165


 • Reiki. Prisilietimo paslaptis.pdf
  Reiki. Prisilietimo paslaptis.epub
  Reiki. Prisilietimo paslaptis.mobi


  Reiki. Prisilietimo paslaptis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Reiki. Prisilietimo paslaptis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Reiki. Prisilietimo paslaptis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Reiki. Prisilietimo paslaptis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Reiki. Prisilietimo paslaptis aprašymas

  Aprašymas

  Knygos “Reiki. Prisilietimo paslaptis” autorė Olga Potiomkiną gimė Leningrade, baigė Leningrado universiteto chemijos fakultetą, maždaug penkiolika metų dirbo mokslinių tyrimų institutuose, tarp jų ir Talino eksperimentinės medicinos institute. Mokslininkės patirtis ir domėjimasis tuo, kas dar nepažinta, paskatino ją imtis jogos ir Reiki. Tapusi meistre, Olga Potiomkiną Taline įkūrė Reiki mokyklą, kurioje suteikė iniciacijas beveik tūkstančiui žmonių.

  „Reiki – tai metodas, kurį galima drąsiai pavadinti ateities gydymo technologija”, – yra įsitikinusi Olga Potiomkiną.

  Knygą „Reiki. Prisilietimo paslaptis” galima vadinti vienu iš geriausių Reiki vadovėlių, joje skaitytojas ras atsakymus į klausimus, susijusius su Reiki poveikio mechanizmu, to poveikio reikšme sveikatai, erdvei ir likimui.

  Olga Potiomkiną įkūrė netradicinę Reiki liniją Mercar, yra Mercar meistrė. Šioje knygoje ji pateikia išsamų Reiki apibūdinimą, atskleidžia, paaiškina ir tokias šio metodo gilumines slaptis, kurių tradicinės Reiki linijos meistrai neatskleidžia.

  Analizuodama skirtumą tarp tradicinių ir netradicinių Reiki linijų, autorė įtikinamai parodo, kad principinio skirtumo tarp jų nėra, nes Reiki metodo pagrindas – tas pats mechanizmas, leidžiantis universaliąją Visatos energiją perduoti per energijos kanalą, per gydovą.

  Skaitytojams prieš akis atsiskleidžia už įprasto pažinimo ribų esantis stebuklingas pasaulis, ši knyga jiems leidžia prisiliesti prie būties paslapčių, sužinoti, kokia paprasta ir viską aprėpianti yra Reiki galia, kaip ji padeda išspręsti bet kurią, net pačią sudėtingiausią mūsų gyvenimo situaciją ir problemą.

  Iš rusų kalbos vertė dalia Elena Montvilienė

  Ištrauka

  INTERVIU SU SAVIMI

  Mano gyvenime nebuvo stebuklų, į mane netrenkė žaibas, nepatyriau klinikinės mirties, nebuvau susitikusi su dvasiomis, taigi nebuvo jokių įvykių, po kurių atsiranda nepaprastų gebėjimų. Aš neieškojau išsigydymo per netradicines praktikas, tad vienintelis dalykas, atvedęs mane į Reiki, – tai pažinimo troškulys.

  Kartą mano kaimynė teta Ania pasisiūlė mane išmokysianti užkalbėjimų, kuriuos jai perdavusi jos motina. O jos motina buvo žiniuonė, vienintelė daktarėlė savo kaimo žmonėms ir jų naminiams gyvuliams atkampiame Baltarusijos kaimelyje. Ji garsėjo kaip išmani žoliautoja ir kaimo magijos žinovė, mokėjo gydyti maldomis ir užkalbėjimais. Iš smalsumo aš sutikau. Persirašiau žodžius. Netrukus pasitaikė proga kaimo magiją išbandyti. Mano pažįstamas susirgo rože. Jautėsi nekaip: temperatūra kone keturiasdešimt, koja apimta uždegimo, jos oda nupūslėjusi. Pasiimu sąsiuvinuką, sukalbu užkalbėjimą, – kaip mane mokė, taip viską ir darau. Ir įvyksta stebuklas. Raudonis tiesiog akyse išblanksta, kitą dieną iš odos dingsta pūslelės. Trečią dieną tas žmogus jau, galima sakyti, sveikas. Kaip? Kaip tai galėjo atsitikti?! Juk aš tik išpoškinau tekstą… Šis įvykis pakeitė visą mano gyvenimą. Nusprendžiau rasti atsakymą į tą klausimą: „KAIP?”

  Pertvarka atidarė šliuzą, ir šalį užplūdo iki tol draudžiamų žinių ir ezoterinių praktikų lavina. Pasidarė galima viskas: praktikuoti jogą, ekstrasensoriką, hipnozę. Atsirado daug norinčių tapti ekstrasensais, į sales susirinkdavo tūkstančiai žmonių, o prie televizorių ekranų – milijonai. Informacijos gausybėje buvo lengva pasimesti, tačiau man rasti Mokytojus pasisekė. Daoizmo jogos pagrindai, kuriuos išdėstė B. Boičenko ir J. Grigorjevas, sudarė galimybes atverti duris į vidinę visatą, padėjo žengti pirmuosius žingsnius į savęs pažinimą. Tada ir suvokiau, kad kuo daugiau atiduodi, tuo daugiau gauni. Ta prasme alternatyvusis gydymas – idealus tiek energetikos, tiek ir dvasios ugdymo metodas. Informacinė medicina, naudojimasis poliariškumu, ekstrasensoriką,

  mentaliniai gydymo būdai, biolokacija – ir štai susikrovė šūsnis diplomų ir begalė klausimų, klausimų…

  Kiekvienas iš mano išstudijuotų metodų turėjo ir gerųjų, ir silpnųjų pusių, reikėdavo derinti, ieškoti, beje, ieškoti ir apsisaugojimo būdų. Juk, tiesą sakant, energijomis ir informacija mes naudojamės apčiuopomis ir negalime proceso pakankamai kontroliuoti.

  Norėjosi turėti metodą, kuris būtų ir universalus, ir drauge paprastas. Kai gavau pirmąją Reiki iniciaciją, supratau – štai to ir ieškojau! Reiki atvėrė man duris į alcheminę Kūrėjo laboratoriją. Pirmosios iniciacijos metu aš „skridau” tarp žvaigždžių Reiki spindulyje, suvokdama universalią jo galią. Praktikuodama supratau, kad Reiki apima viską, į ką iki šiol buvau gilinusis, turi universalią saugumo techniką, pasižymi stebėtinu lakoniškumu ir paprastumu, už kurio slypi Kūrėjo Išmintis. Dabar nebeklausdavau savęs: „Kaip gali be pėdsakų praeiti ūminis radikulitas po to, kai aš penkiolika minučių palaikau rankas ant ligonio juosmens?” Jau žinojau – KAIP.

  Buvau tikra, kad teoriškai su Reiki galima išgydyti bet kurį negalavimą. Tačiau praktikuojant pasirodydavo, kad išgyjama ne visada. Ir vėl pasinerdavau į ieškojimus. Pažinti Visatą. Tik pažinti! Vienas po kito iškildavo rimti konceptualūs klausimai. Pavyzdžiui, jeigu Jėzus gydė naudodamasis Reiki, tai kodėl žmonėms tos žinios buvo atskleistos tik prieš šimtą metų? Ėmiau gilintis į žmogaus evoliucinio vystymosi temą. Galiausiai susikūrė ezoterinės filosofijos mokykla. Teko palikti Eksperimentinės medicinos institutą, kur pradirbau dešimt metų, ir imtis mistikos kaip mokslo. Esu įsitikinusi, kad mistika – tai mokslas, iš visų mokslų seniausias, mistiką savo labui dar turėsime atskleisti, o Reiki praktika pasidarys tokia pat tradicinė kaip adatų refleksinė terapija.

  Drauge su savo nuostabiaisiais mokiniais gilinausi į ezoterinę pasaulio tautų išmintį, mes meditavome ir atskleidėme sau daug nuostabių dalykų, daug stebuklų sukūrėme savo rankomis, būdami Reiki sraute, kurį iš tiesų galima pavadinti Dieviškosios palaimos srautu. Todėl įsitikinimas, kad Reiki metodas prieinamas visiems, kad kiekvienas žmogus privalo šį metodą įvaldyti, tapo principine mano pozicija.

  Laikau save netradicinės Reiki linijos meistre ir propaguoju galimybes Reiki derinti su kitais manualinio gydymo būdais, naudojantis ne tik trimis daktaro Ūsui simboliais, bet ir visais geriausiais kitų šios srities meistrų pasiekimais.

  Atrodytų, kad šio metodo universalumas visiems Reiki gydovams turėtų suteikti vienodą gydymo gebėjimą. Praktika rodo, kad yra ne taip. Reiki teorija teigia, kad gydovas yra tik kanalas, tai kodėl vieno žmogaus kanalas turi daugiau galios negu kito? Ieškodama atsakymo, suvokiau, kad būtina nuolatos pačiam dvasiškai tobulintis ir valytis, -tai savo ruožtu bus galingas pastūmėjimas plėsti sąmonę, gebėjimą išeiti į Visatos informacinį lauką. Gydovo arba meistro asmenybė, jo dvasinis potencialas labai svarbūs Reiki perduodant arba inicijuojant. Klausimas: „Kas jūsų meistras?” yra visiškai ne tuščias. Jis atliepia liaudies išmintį: „Pasakyk man, kas tavo draugas, ir aš pasakysiu, kas tu.” Ligonio išgydymas priklauso nuo gydovo išsiugdytos dvasios ir tyrumo, taip pat nuo to, kiek pacientas gydovu pasitiki.

  Apmąstymai ir tyrinėjimai leido išvystyti IMA (informacinių matricų) metodą. Laikantis šio metodo, vidinė žmogaus erdvė greičiau atsikrato įtampos, kurią sukūrė negatyvios energinės informacinės matricos ir projekcijos. Vadinasi, tai yra raktas gydyti karmines ligas ir chroniškas ligas, susijusias su giminės psichinėmis traumomis.

  Lengvumo ir laisvės pojūtis, pasitikėjimas rytojumi, gilus dabarties įvykių suvokimas, begalinis džiaugimasis kiekviena būties akimirka -tai neįkainojamas Reiki praktikos rezultatas ir laidas, kad galima sukurti geresnę visuomenę už tą, kurioje gyvename.

  Reiki, kaip kiekvienas gyvas metodas, vystosi, rodydamas vis platesnes pritaikymo galimybes ir būdus. Šis universalus metodas padeda ne tik gydyti, bet ir plėsti akiratį, gauti žinių per intuicijos kanalą, jis sukuria puikią terpę atsiskleisti ir tobulintis.

  Per pastaruosius trejus metus, praėjusius nuo knygos „Reiki – prisilietimo stebuklas” išleidimo, susikaupė daugybė praktinės ir teorinės medžiagos, kuri pateikiama šioje knygoje. Joje taip pat yra skyriai, kuriuose aptariama Reiki istorija ir jos fundamentalūs pagrindai, kad nuostabųjį Reiki metodą skaitytojas suvoktų kuo visapusiškiau.

  Dėkoju visiems anos mano knygos skaitytojams, ypač tiems, kurie pakomentavo, paprašė patarimo, išsakė savo nuomonę arba tapo mano mokiniais.

  Reiki – Meilės spindulys, nukreiptas į šviesią ateitį, patikimai nušviečiantis kelią tobulumo link. Reiki metodas yra absoliučiai saugus, paprastas naudoti ir užima nedaug laiko.

  HIMNAS ŽMOGUI

  Žmogau, iš kur tu atėjai? Su kuo susijęs tavo gimimas? Kieno galinga valia ir išmanios rankos nulėmė šį aktą – tavo atsiradimą šiame pasaulyje, o paskui gyvenimą jame ir išėjimą į kitą gyvenimą arba į nebūtį? Ar esi savarankiškas margaspalviame gyvenime, ar statistas Visatos pjesėje? Ką žinai apie savo gebėjimus ir galimybes? Ar tu šapelis, virpantis nuo vėjelio dvelksmo, ar titanas, kuriam paklūsta stichijos? Ar yra ribos tau tobulėti? Nerasdami atsakymo į tuos klausimus, mes sakome, kad žmogus kilęs iš beždžionės arba kad žmogų sukūrė Dievas.

  Mūsų galimybės čia, Žemėje, mums atrodo labai ribotos, mes beveik neįsileidžiame minties, kad patys esame susiję su Kūrimu. Tačiau yra būtent taip. Esame kilę iš Dievo kaip Dievo kūrybos akto rezultatas, kaip Jo pirmapradžio kūrybinio impulso įgyvendinimas, mes – savanoriškas Dievo pasiaukojimas.

  Kur surasti atsakymą, kaip tai įvyko? Į kokį šaltinį kreiptis? Toks šaltinis yra, ir ieškoti jo nereikės, nes tas šaltinis – kiekvieno žmogaus širdis.

  Mes gyvename Saulės sistemoje, skendime Saulės spinduliuose ir žinome, kad Saulė – gyvybės šaltinis, ji skleidžia ir šviesą, ir šilumą, be kurių būtų neįmanomas žmonių, augalų, gyvūnų, gamtos egzistavimas. Aplink Saulę sukasi Žemė – mūsų namai, mūsų Motina, kaip kartais švelniai ją vadiname. Žmogaus gyvasties šaltinis, mūsų vidinė Saulė yra širdis. Negalima žmogaus širdies laikyti tik organu, atsakingu už kraujo apytaką. Širdis yra organas, turintis pačią aukščiausią sąmonę. Širdyje slypi žmogaus siela, per širdį galima išeiti į paralelinius pasaulius ir erdves, širdyje yra sėklinis atomas, kuriame įrašyta visa informacija apie žmogų nuo jo atsiradimo pasaulyje iki jo išėjimo akimirkos. Todėl, skaitydami „įrašus” savo širdyje, galime sužinoti viską nuo pasaulio sukūrimo iki jo grįžimo į ištakas. Sunkumas tėra vienintelis: tų įrašų kalba – tai Dievo kalba, o jai išmokti kartais prireikia ne vieno šimto gyvenimų.

  Mums pasisekė, kad gyvename tokiu laiku, kai Dievas yra davęs mums raktą, kuris gali padėti kiekvienam žmogui suprasti Dievo kalbą. Tas raktas – Reiki, universalios gyvybinės energijos spindulys.

  XX amžiaus pradžioje Reiki metodas buvo žinomas kaip universali natūralaus išgydymo sistema, labiausiai taikoma gydyti liečiant rankomis. Peržengęs Japonijos sienas, Reiki metodas veržliai paplito po visą pasaulį, ir pasidarė aišku, kad tai ne tik alternatyvaus gydymo sistema, o kai kas daug daugiau. Tikriausiai Reiki galių dar niekas pasaulyje nėra galutinai pažinęs, tikriausiai jos nepažinios ir neišsenkamos kaip ir patsai Kūrėjas.

  Leave a Reply