Reketininkas pdf, epub, mobi

Reketininkas | John Grisham

Atsisiųsti knygą Reketininkas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9789955133827 • Reketininkas.pdf
  Reketininkas.epub
  Reketininkas.mobi


  Reketininkas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Reketininkas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Reketininkas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Reketininkas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Reketininkas aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Reketininkas” – tai naujas, piktybiškai gudrus Johno Grishamo, neginčijamo teisinių trilerių meistro, romanas. Čia niekas nėra taip, kaip atrodo, ir viskas yra tikras žaidimas.

  Atsižvelgiant į svarbą to, ką jie veikia, ir dažnai aplinkui sklandančias abejones, taip pat ir smurtautojus, prieš kuriuos kartais stoja, stebėtina, kad per visą šios šalies istoriją buvo nužudyti tik keturi einantys pareigas federaliniai teisėjai.

  Prakilnusis Raimondas Fosetas ką tik tapo penktuoju.

  Kas yra Reketininkas ir ką jis turi bendra su belaike teisėjo mirtimi? Šiuo metu jis vadinasi Malkolmas Banisteris. Tarnybinė padėtis? Buvęs advokatas. Dabartinė gyvenamoji vieta? Federalinis kalėjimas-pataisos kolonija netoliese Frostbergo, Merilando valstijoje.
  Tomis dienomis pagal popierius Malkolmo padėtis atrodo ne per geriausia, bet jis turi atsargoje kozirį. Žino, kas nužudė teisėją Fosetą ir kodėl. Teisėjo kūnas rastas tolimame namuke prie ežero. Nebuvo jokių įsilaužimo, priešinimosi požymių – tik du lavonai. Teisėjo Foseto ir jo jaunos sekretorės. Ir vienas didžiulis moderniausias, ypač saugus seifas – atdaras ir ištuštintas.
  Kas buvo seife? FTB labai norėtų žinoti. Ir Malkolmas Banisteris mielai jiems pasakytų. Bet viskas turi kainą – ypač tokia pavojinga informacija kaip ir įvykių seka, vedusi prie teisėjo Foseto mirties. Ir Reketininkas gimė ne vakar.

  Leave a Reply