Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys pdf, epub, mobi

Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys | Pilvi Kula

Atsisiųsti knygą Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Presvika

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 21×29
 • Puslapių skaičius: 80
 • ISBN ar kodas: 9789955224655


 • Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys.pdf
  Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys.epub
  Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys.mobi


  Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys aprašymas

  Aprašymas

  Šios dviejų dalių pratybos skirtos priešmokyklinio amžiaus vaikams, lankantiems darželį ar norintiems lavintis namuose su tėveliais.

  Pirmoje dalyje pateiktos užduotėlės skiriamos rugsėjo – gruodžio mėnesiams, o antroji dalis – nuo sausio iki gegužės. Veikla suskirstyta pagal temas, metų laikus ir mėnesius. Vienos savaitės pratybas sudaro lietuvių kalbos, matematikos ir gamtos pažinimo užduotėlės, kurias sieja ta pati tema.

  Ugdomoji medžiaga skatins natūralų vaikų smalsumą, norą pažinti, tyrinėti gyvenimą, gamtą, socialinius reiškinius, visuomenę ir padės suprasti juos supančią aplinką bei susidaryti bendrą pasaulio vaizdą. Atsižvelgiama ir į vaikų psichikos raidą – suvokimo, atminties, mąstymo vystymąsi, stebėjimo, klausymo, lyginimo, klasifikavimo, skaičiavimo, matavimo ir grupavimo įgūdžių formavimąsi.

  Knygelėje pateikta ir skaitymo bei rašymo užduotėlių, daug dėmesio skiriama smulkiajai rankų motorikai, piešimo, tapymo ir rašymo įgūdžiams lavinti.

  Leave a Reply