Reportažas iš kiaušinio pdf, epub, mobi

Reportažas iš kiaušinio | Vidas Morkūnas

Atsisiųsti knygą Reportažas iš kiaušinio pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 112
 • ISBN ar kodas: 9789986397403


 • Reportažas iš kiaušinio.pdf
  Reportažas iš kiaušinio.epub
  Reportažas iš kiaušinio.mobi


  Reportažas iš kiaušinio pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Reportažas iš kiaušinio pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Reportažas iš kiaušinio knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Reportažas iš kiaušinio pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Reportažas iš kiaušinio aprašymas

  Aprašymas

  Antra prozos knyga (pirmoji, „Manekeno gimtadienis“, išleista 2001 m.). Paviršiniai įvykiai autoriaus nedomina, jis stengiasi atskleisti gyvybės ir mirties, žmogaus prigimties ir socialinius ryšius, kuria paslaptingą, šiek tiek mistifikuotą atmosferą, bando hiperrealizmo braižą. Vaizdinga V. Morkūno novelistikos kalba 2010 metais buvo įvertinta A. Vaičiulaičio literatūros premija.

  „Man maga tai, kas amžina (mirties paslaptį, vienatvę, ryšį tarp tėvų ir vaikų), sulydyti su dusnia senstančių daiktų laikinybe, įkurdinti stingulio kaustomose daugiaaukščių plynėse, po apmusėjusiomis lempelėmis niūkiuose kambariuose, įsmelkti į pirmojo ledokšnio treškesį ar grindlenčių girgždėjimą, įkvapinti į laiptinių dvaką ar drėgnų pelenų aromatą… ir visa tai panardinti į stebuklingą gimtosios kalbos šviesą. Tam tikra literatūrinė alchemija, ar ne?“

  Vidas Morkūnas

  Knyga išrinkta į 2012 m. Kūrybiškiausių knygų dvyliktuką.

  Leave a Reply