Retorika. Retoterapija pdf, epub, mobi

Retorika. Retoterapija | Donaldas Duškinas

Atsisiųsti knygą Retorika. Retoterapija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9785415025497


 • Retorika. Retoterapija.pdf
  Retorika. Retoterapija.epub
  Retorika. Retoterapija.mobi


  Retorika. Retoterapija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Retorika. Retoterapija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Retorika. Retoterapija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Retorika. Retoterapija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Retorika. Retoterapija aprašymas

  Aprašymas

  Lektorius, koučingo specialistas, retorikos mokytojas Donaldas Duškinas dalijasi savo metodu knygoje „Retorika. Retoterapija“. Šis metodas padeda ne tik išmokti kalbėti, bet ir kalbant geriau suprasti ar net atrasti tikrąjį save.

  Retorika – vienas seniausių žmonijos menų. Tai būdas reikšti mintis įtaigiai, suprantamai, sklandžiai, būdas įtikinti, prireikus – manipuliuoti kitais. Vis dėlto tai tikrai ne visos retorikos galios. Pasak knygos „Retorika. Retoterapija“ autoriaus D. Duškino, labai svarbus retorikos aspektas yra sąmoningas kalbėjimas, kuris labai skiriasi nuo kasdienio kalbėjimo. Retorika ir retoterapija gali padėti žmogui pažinti save ir net pagerinti gyvenimo kokybę.

  Retorikos ir retoterapijos metodą D. Duškinas sukūrė remdamasis daugiau nei 20 metų patirtimi. Du dešimtmečius jis dirbo su žmonėmis, rengė mokymus, padėjo jiems tobulėti emociškai, dvasiškai. Dabar jis teigia, kad retorika – tai laisvų žmonių menas, o retoterpija – būdas tą laisvę pasiekti.

  Retorikos mokymasis padeda pažinti save, ginti savo nuomonę ir argumentus, atsipalaiduoti ir geriau suprasti savo baimes bei troškimus. Retorika iš esmės skiriasi nuo kasdienio žodžių srauto, kurį vadiname kalbėjimu. Ji išmoko patirti pauzę.

  D. Duškinas knygoje „Retorika. Retoterapija“ išskiria pagrindinius savo metodo elementus:

  – Įsitikinimai. Jie svarbūs, tačiau negalima leisti jiems riboti savęs. Pakeitus įsitikinimus, pakinta ir realybė, nes į ją žiūrime visai kitu kampu. Taigi bet kokią baimę galima pakeisti stiprybe.
  – Kvėpavimas. Valdydamas kvėpavimą, žmogus valdo situaciją. Kaip to išmokti? Autorius yra ir sąmoningo kvėpavimo mokytojas, todėl puikiai išmano ir aprašo technikas, padėsiančias atsipalaiduoti ir atverti savo protą vien teisingu kvėpavimu.
  – Kūnas. Jis turi spinduliuoti pasitikėjimą, tuomet jumis tikės kiti žmonės. Kaip atpalaiduoti ir išlaisvinti savo kūną?
  – Balsas. Kaip išlaisvinti tikrąjį savo balsą, kuris pasiektų ir paveiktų kitus žmones?
  – Algoritmai. Instrukcijos padės parengti įtaigią kalbą.

  Donaldas Duškinas – lektorius, gyvenimo pusiausvyros koučingo specialistas (ICU-ICTA sertifikacija). Autorius turi mokymų vedimo patirties šiose srityse: asmeninio tobulėjimo, viešojo kalbėjimo, komandos formavimo, aktyvaus pardavimo, sėkmingų derybų, laiko planavimo, streso valdymo. Jis taip pat yra profesionalus dramos teatro režisierius bei aktorius. Sertifikuotas transformacinės meditacijos mokytojas ir REIKI Meistras Mokytojas.

  Leave a Reply